Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

2015.04.16 tarihli Koç burcu yorumu

Ay ın konumu, size her konuda girişimci ama ayakları yere basan bir tavır getiriyor. Bugün gezegenlerin sert açısı duygusal karmaşaya neden olabilir. Her ne kadar heves ve canlılık gösterseniz de bazı engellemeler ya da gecikmeler sıkıcı olabilir.

Aşk:

Bugün, duygusal ilişkinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Aşk yaşamınızda beklenmedik olaylar huzursuz edici sonuçlar doğurabilir. Ani, öfkeli duygusal tepkiler ilişkinizde yıkıcı olabilir.

İş:

Üreteceğiniz pratik fikirleri uygulamanız halinde, başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkün olabilir. Ancak, kişisel sorunlar yüzünden başka işlere yönelerek veya karamsarlığa kapılarak işlerinizi aksatmanızda söz konusu.

Para:

Maddi konuların ön plana gelebileceği bugün, alacak verecek konularından huzursuzluk duyabilirsiniz. Ani masraflar bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kişisel bir önem ve değer verdiğiniz konuları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.


Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İşleri istendiği gibi veya gürültü patırtı olmadan halletmek zor olabilir. Dolaysıyla, sakinliği korumakta, esnek olmakta ve diplomatik davranmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınız üzerinde düşüneceğiniz bir gündesiniz. Bütçenize uygun gelir gider dengesi yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız desteklerle daha rahat çözümler bulabilirsiniz. İlişkilerinizde sıkıntılar çıkabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla iletişim trafiği içinde olacaksınız. Daha sonra yalnız kalmak isteyebilir ve iç dünyanızda, kişisel bir muhasebe içinde olabilirsiniz. Merkür ve Mars düşündüğünüz her işi yaşama geçirme konusunda istediğiniz desteği veriyor. Bugün değişim içinde olmanız gerekiyor.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün bir miktar motivasyon düşüklüğü söz konusu. Özellikle gün ortasın öne atılmanızı gerektiren, gayretinizin görünür olmasını istediğiniz işler için uygun değil. Bunun tam tersini yansıtma ve yanlış anlaşılma riskiniz var.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır