Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

2015.06.01 tarihli Koç burcu yorumu

Ruh halinizdeki huzursuzluğun aile yaşantınızı etkilemesi mümkün. Birçok konuda düşünme ve planlama aşamasında kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ön planda hissetmekten çekinebilir, başkalarına yardım ve karşılıksız çalışma konularında gönüllü olabilirsiniz.

Aşk:

Hedefleriniz doğrultusunda hareket etmeye ve özellikle ilişkiniz konusunda uzun vadeli kararlar almaya meyillisiniz. Bunun yanında cinselliğe verdiğiniz önem, bu devrede yoğunlaşabilir.

İş:

Son birkaç günün gerilimini geride bırakıyorsunuz. Öğle saatleri daha temkinli olmalısınız. Parasal açıdan kaynaklarınızı yerinde kullanmanız önem taşıyor.

Para:

Maddi konularda hızlı gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Bugün kaynaklarınızı kontrol etmekte başarılı olabilir, harcamalarınızın sonuçlarını kestirebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendinize ve sevdiklerinize biraz daha objektif bir gözle yaklaşmaya çalışmalısınız.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde sizi her konuda destek verecek dostlarınız olmasına rağmen yalnızlık duygusundan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Mizacınızın zor yanlarını ortaya koymaktan çekinmiyor ve bu konuda biraz cesur davranıyorsunuz. Bugün, tartışma ortamlarından uzak kalmayı deneyin.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda meydana gelen karışıklıklar ya da yanlış anlaşılmalar size sıkıntı verebilir.

Bu karmaşanın kendiliğinden çözülmesini umabilirsiniz. Ancak, müdahalenin mi yoksa akışa bırakmanın mı daha verimli çözüm getireceği tartışma konusu olacağa benziyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklı parasal konularla meşgul olabilirsiniz. Finansal konularda yenilenmeye gideceğiniz zamanlar var. Endişe yaratan durumların üzerinde çalışarak daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar sizi yorabilir. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınıza daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İçinizden yükselen gizli arzuları gerçekleştirmek için sabırlı davranabilir hatta tarzınızı dahi değiştirebilirsiniz. Güçlü olmak istiyorsunuz.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aile ilişkilerinizi, değer verdiğiniz insanlarla iletişiminizi geliştirebilir, evinizi güzelleştirebilir, ev işlerinizi tamamlayabilir, aile büyüklerinizle zaman geçirebilir, ilişkilerinizde sevginizi daha yoğun olarak paylaşabilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Banka, para ve hesap işleriniz devrede olacak. Ketum olacaksınız, duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Aile hayatınız huzurlu olacak. Sevdiklerinizle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz.