Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

2015.07.16 tarihli Koç burcu yorumu

Mücadele gerektiren koşullar içinde olabilirsiniz. Ve mücadeleci tavırlarınız ile saygın çevrelerin dikkatini çekebilirsiniz.  Hem fiziksel, hem de psikolojik gerilimler ile başa çıkabileceğiniz bir gün. Fakat davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Bazı ayrıntılar dikkatinizi çekecek ve daha önce saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarını küçümseyeceksiniz. Olaylara bakış açınızın değiştiği bir dönemdesiniz. Ancak özgürlük ile çılgınlık arasındaki ince çizgiyi ayırt etmeniz gerekiyor. Sürprizler durum değiştirici olabilir.

Koç burcunun bugün genel durumu

İnsanları bu dönem içerisinde fazla idealize etmeyin. Kendinizi çok kudretli görebilirsiniz ve bu nedenle de her zamankinden daha girişken olabilirsiniz. Diğer insanların hızınıza yetişemeyebileceklerini unutmayın.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, maddi konulara öncelik verebilirsiniz. Maddi niteliği olan görüşmeler veya toplantılarla ilgili planlar hazırlamanız, tekliflerde bulunmanız, pazarlık yapmanız mümkündür.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız. Bugün sıra dışı düşünceler içinde olacak kişisel harcamalarınızla ilgili sorunlar yaşayacaksınız. İsteklerinizdeki artışı denetlemek zorunda kaldığınız zaman huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Yeni finans projeleri gündemde ve yeni bir çalışma temposu sizi bekliyor.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda kendi koşullarınızı ortaya koyarken, karşı tarafın da kendi koşullarında ısrarcı olacağını unutmayın.

Dolayısıyla, olayların sizin istediğiniz şekilde hallolmasını istiyorsanız, öncelikle, kibar ve sakin olmalı, sadelikle isteklerinizin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor. Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir. Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda daha hızlı ilerlemek isteyebilirsiniz. Bireyselliğinizi ortaya koymak isteyeceğiniz zamanlar var. İletişim eksikliğinden kaynaklı ani çıkışlar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde sorumluluklardaki artış sizi biraz yorabilir. İlerleyen zamanlar işler kontrolden çıkmış gibi görünebilir. Kabullenme içine girebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maneviyatınızın yüksek olacağı bu zaman diliminde ummadığınız anda sürpriz fırsatlar yepyeni başlangıçlara adım atmanızı sağlayacak.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aileniz ve sevdiklerinizle ilişkilerinizi iyileştirebilir ve geliştirebilir, özel hayatınızda mutluluğu yoğun olarak hissedebilirsiniz.Ev alım satımı, ev düzenlemeleri ve aile hayatınızda ve evinizde hissedeceğiniz mutluluk açısından pozitif bir gün geçirmektesiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailenize, yuvanıza veya evinize yönelik konular iş hayatınızda sorunlara neden olabilir. İki taraf arasında kalabilirsiniz. Bu güç çekişmeleri sizde bazı dengesizliklere neden olabilir.