Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

2015.08.04 tarihli Koç burcu yorumu

Güne heyecanlı ve huzursuzluk hissi ile başlayabilirsiniz fakat gün içinde duygularınız değişecek. Dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve karşılaştığınız olayların değiştirici etkisi ile başa çıkabilecek gücünüz olduğunu düşüneceksiniz. Bugün eviniz ile ilgilenebilir, anneniz ile ilgili duygularınızın derinleştiğini hissedebilirsiniz. Daha doğrusu karşılaştığınız bazı olaylar çocukluk günlerinizi ve anneniz ile yaşadığınız olayları hatırlatabilir. Ayrıca çevrenizdeki anne adayları ve anne olmuş kişiler dikkatinizi çekecek ve bilinçaltınızın derinlerinde unutulmuş duygular uyanacak. Fakat gün içinde bu haliniz çabuk değişecek ve keyif aldığınız konulara yöneleceksiniz.  

Koç burcunun bugün genel durumu

Miras, tazminat veya nafaka gibi konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Ayrıca bir yakınınız, maddi varlıklarını değerlendirmek konusunda sizden kısa bir görüş almak da isteyebilir.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Ortak kullanılan kaynaklarla ilgili olarak iyimser düşünceler içerisine girebilirsiniz. Gün ilerledikçe biraz daha gerçekçi olmaya başlayıp, maddi planlarınızda bazı değişikliklere gidebilirsiniz.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz. Küçük seyahat planları yapacaksınız.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çok farklı ve normal koşullar altında bir arada düşünülemeyecek veya bir araya gelmeyeceğini düşündüğünüz şeyleri bile bir arada düşünerek hareket etmenin faydasını görebilirsiniz.

Şu an için bu girişimleri deklare etmeseniz bile, düşüncelerinizi sınırlamamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetleriniz olan konulara yönelebilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için heves içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başkalarının katılımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler ön plana çıkabilir. Bugün bilemediğiniz konularla ilgili gizli kalan şeyler olabilir. Psikolojik olarak etkilenebilirsiniz. Gün içinde kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili hapsolmuş hissedeceğiniz zamanlar var. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha fazla dengelendiğinizi hissedebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gelen övgüler sizi biraz utandıracak bugün. Partnerinizin ilgisi ve desteği sizi mutlu ediyor. Hiç beklemediğiniz bir insan bugün size zeytin dalı uzatacak.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde parasal konular, arkadaş çevrenizle ilişkileriniz ve çeşitli toplantılarda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında güçlü ilişki bağları kurabilir, artan özgüveninizle ilişkilerdeki beklentilerinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftaya biraz isteksiz ve geçmişe yönelik duygularınız yoğun olarak başlayabilirsiniz. Parasal harcamalarınızda sorun yaşamaya müsait olacaksınız. İlişkinizde daralmalara açık olun.