Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

26.06.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve seyahat programları yapacaksınız. Yolculuk yapmak keyfinizi yerine getirecek. Ayrıca enerji fazlanızı yolculuk yaparak boşaltabilirsiniz. Tabii sportif faaliyetler ve fizik güç gerektiren işler yaparak da rahatlamanız mümkün. Bu arada aceleci ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Acelecilik yüzünden sakarlıklar ve ufak tefek kazalar olabilir. Mesela ekmek keseyim derken elinizi kesmeyin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yapabileceğinizden daha büyük işlere talip olabilirsiniz. Ancak kendinizi fazla zorlamasanız iyi olacak.

Koç burcunun bugün genel durumu

Kişisel konforunuzu artıracağına inandığınız uygulamalara yönelebilirsiniz. Mekanlarınızdan kişisel görünümünüze kadar birçok değişikliğe gidebileceğiniz bugün içerisinde harcamalarınız da doğal olarak artabilir. Biraz daha tutumlu olmaya çalışmalısınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınızla ilgili olarak memnuniyet duyabilirsiniz. Bu sizi olumlu motive edecektir. Diğer taraftan, rehavete kapılma eğilimine karşı koymanız da gerekebilir. Çalışmalarınıza, öz disiplininizi kaybetmeden devam etmeniz gerekecektir.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Bugün her konuya farklı bir yorum getiriyor onları sıkı bir şekilde, birbirine bağlayabiliyorsunuz. Yeni yapılanma içinde olduğunuz konularda kendinize gösterecek bir portföy oluşturmalısınız. İkna kabiliyetinizi ortaya koymak zorundasınız.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sezgilerinize kulak vermelisiniz. Önümüzdeki üç gün, iş hayatınızı, aşk yaşamaınızı ya da yaratıcılık isteyen işleri ilgilendiren konularda, bir türlü çözülemeyen sorunların çözülmesi için olanaklar oluşuyor olacak.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cuma Cumartesi gece geçişinde ufak tefek gerimler veya huzursuzluklar yaşanmış olsa da, akabinde oluşan olumlu olaylar ve pozitif duygu akışı tüm güne yayılabilir. Tam olarak işlerin halledilmesi veya kararlılıkla ilerlenmesi çok kolay olmasa da, kararsızlıklara veya belirsizlikler, iniş çıkışlı bir seyir izleyen ilişkilere rağmen olumlu bir akışta olabiliriz. Akşam saatlerinde ise, enejimiz yükseliyor ve kendimizi daha net ifade etme şansı bulmaya başlıyoruz. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Gün içinde yapacağınız anlaşmalarda dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda istediğiniz ilerleme olmayabilir. Tepkilerinizi kontrol etmenizde fayda var. Tartışmalara açık bir gündesiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İÇSEL gücünüzü ve mantığınızı doğru kullanabileceğiniz bir gün. Sürpriz olaylara karşı yapıcı bir tutum içinde olacaksınız.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğlen saatlerinden itibaren keyifli görüşmeler yapabilir, eski arkadaşlarınıza rastlayabilir, sizin için önemli ve keyifli haberler alabilir, bulunduğunuz ortamlarda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Gün boyunca ikili ilişkilerinizi geliştirmenize destek olacak, yeni teklif ve davetlere açık bir enerjidesiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevre, akraba, kardeşleriniz veya iletişimde olduğunuz arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Vaktinizin çoğunu sevdiklerinize göre planlayacaksınız. İnsanlar sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyacaklar çünkü onları hareketlendireceksiniz.