Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

27.06.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler duygularınızı harekete geçirecek ve heyecan duyacaksınız. İlginç gelişmeler dönemindesiniz. Sürpriz bir şekilde karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirin. Parasal konulardaki çalışmalarınızı yeni istekler ve amaçlar doğrultusunda sürdürmeniz mümkün. Zihinsel açıdan yükseldiğiniz bir dönem ve isteklerinizi gerçekleştirmek için arkadaşlarınız ve yakınlarınız sizi destekleyecek. Sempatik tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Daha önce yapmak isteyip de yapmadıklarınızı şimdi yapabilirsiniz.  

Koç burcunun bugün genel durumu

Miras, tazminat veya nafaka gibi konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Ayrıca bir yakınınız, maddi varlıklarını değerlendirmek konusunda sizden kısa bir görüş almak da isteyebilir.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Ortak kullanılan kaynaklarla ilgili olarak iyimser düşünceler içerisine girebilirsiniz. Gün ilerledikçe biraz daha gerçekçi olmaya başlayıp, maddi planlarınızda bazı değişikliklere gidebilirsiniz.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Bugün, Ay'ın verdiği etkileri olumlu bir şekilde kullanmak için bir çok vasıflara sahipsiniz. Bugün duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Güç ağırlıklı bir sosyal platform hazırlığı içindesiniz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda sürpriz ve çok farklı fikirleriniz olabilir.

Yeni ve alışılmadık yollar denemenin faydasını görebileceğiniz günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan etkileyen konularla karşılaşabilirsiniz. Beraberliklerinizde derinlik arayabileceğiniz bir gündesiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün hızlı düşüneceksiniz ve hareketli olacaksınız. Alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için sabırsızlık hissedeceksiniz.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte, ev ve yerleşime ait düzenlemelerinizi yapabilir, ev taşıyabilir, aile ilişkilerinizi geliştirebilir, ruhsal gelişiminizi ilgilendiren aile dizimi veya terapisi gibi alanlara başvurabilirsiniz. Bu süreçte geçmişten gelen konuşmalar ve geçmişte kalmış bir kişinin sizinle irtibata geçmesi sözkonusu olabilir. Bu görüşme hem iş hayatınızda eskiye ait bir iş hem de özel yaşamınızda eskide kalmış bir kişiyi ilgilendirebilir. Yeniay anında etkin olan Uranüs Mars karşıtı, eğer ilişkileriniz sorunlu olarak devam ediyorsa, ikili ilişkilerde aldatma, ayrılık ve kopmalara sebebiyet verebilir.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para ve hesap işleriniz devrede olacak. Ketum olacaksınız ve duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Aile hayatınızda aradığınız huzuru bulabilir, bu cumartesi sevdiklerinizle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. Harcamalarınız konusunda dikkatli olun.