Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

28.06.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Patronlarınız ve büyükleriniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Fakat kendinizi duygulara kaptırmak yerine aklınız ile hareket ederseniz duygularınızı denetlemeniz mümkün olacak. Aslında ilginç gelişmeler dönemindesiniz. Sürpriz bir şekilde karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirin. Parasal konulardaki çalışmalarınızı yeni istekler ve amaçlar doğrultusunda sürdürmeniz mümkün. Sevdiğinizin ilgisi sizi heyecanlandıracak ve çılgın istekler içine gireceksiniz.  

Koç burcunun bugün genel durumu

Sükunet isteğiniz bugün de devam edebilir. Çevrenizdeki hareketlilikten uzak durmak isteyebilirsiniz. İnsanlar size ulaşmakta zorlanırlarsa bazı sorular sorabilirler, onlara sakin tepkiler verin.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Sükunet isteğiniz bugün de devam edebilir. Çevrenizdeki hareketlilikten uzak durmak isteyebilirsiniz. İnsanlar size ulaşmakta zorlanırlarsa bazı sorular sorabilirler, onlara sakin tepkiler verin.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Bugün, bir çok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. İdeallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sezgisel yeteneğinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek bir çok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız. Bir arkadaşlarınızla birlikte yolculuk planlarınız olacaktır.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda sürpriz ve çok farklı fikirleriniz olabilir.

Yeni ve alışılmadık yollar denemenin faydasını görebileceğiniz günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Paylaşım ve hassasiyet içeren konularda yapılabilecek çok şey var. Gizli kalan konuların öne çıkması da mümkün.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Geleceğe yönelik ciddi planlar içindesiniz. Bu planları destekleyecek görüşler almak için de çevreyle fikir alışverişi içinde olmanız mümkün.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aile ilişkilerinize ve evinizle ilgili düzenlemelere vakit ayırabilir, akşam saatlerinde sevdiklerinizle ev ortamında huzurlu ve mutlu etkinlikler düzenleyerek, pozitif bir gün geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile kökeninize yönelik duygusal ve maddi çözülmemiş problemlerinizi gözden geçirmek için uygun bir gün. Ailenizi ilgilendiren olaylara sorumlulukla yaklaşırsanız başarı kaçınılmaz olabilir.KOÇ BURCU 27 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUPara ve hesap işleriniz devrede olacak. Ketum olacaksınız ve duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Aile hayatınızda aradığınız huzuru bulabilir, bu cumartesi sevdiklerinizle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. Harcamalarınız konusunda dikkatli olun.KOÇ BURCU 26 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUBugün yakın çevre, akraba, kardeşleriniz veya iletişimde olduğunuz arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Vaktinizin çoğunu sevdiklerinize göre planlayacaksınız. İnsanlar sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyacaklar çünkü onları hareketlendireceksiniz.KOÇ BURCU 25 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUÖzel ilişkileriniz ya da bulunulacak ortaklı işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Bugün var olan ilişkilerinizde farklı, ani ve sabırsız davranma isteğiniz yoğun olacak, değişimlere açık olun.