Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

29.07.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Bugün eviniz ile ilgilenebilirsiniz. Eşyaların yerlerini değiştirebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Eski eşyalarınızı ayırabilir, dolaplarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Böylece kafanızın karışıklığını düzenlemeniz de mümkün. Yakınlarınız, çocuklar veya arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onlar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu durumdan rahatsız olsanız bile bu rahatsızlığınızı yakınlarınıza yansıtmasanız iyi olacak. Tartışmalardan uzak durun ve duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce doğruluğunu araştırın. Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin.

Koç burcunun bugün genel durumu

Bugün, yalnız kalmayı isteyebilirsiniz. Özel hayatınızdaki uğraşlarınızla da kimsenin gözlerinin üzerinizde olmayacağı bir yerde, kendi başınıza ilgilenmeyi tasarlayabilirsiniz.

Koç Burcu Kariyer Durumu

İş hayatında sahip olduğunuz sorumluluklarla ilgili düşünceler zihninizi doldurabilirler. Sonuçlar konusunda sabırla beklemenizi gerektiren süreçlere hız katmak için yollar arayabilirsiniz.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda doğru olduğuna inandığınız fikirleriniz gerçeklerle uyum sağlamıyor olabilir.

Aslında son zamanlarda bazı konularda size gerçekleri göstermeye çalışan kişiler vardı, ama siz olayların üzerinden geçmek istememiş olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay fikir alışverişlerine açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Akşamüstü saatlerine kadar yenilikçi düşünebilir, yeni şeyler denemek isteyebilir, yabancı kaynakları araştırabilir, dış bağlantılı işlere ağırlık verebilir veya yabancılarla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Eğitim, turizm, felsefe, inanç başlığı altında anılan konularda da olumlu olanakları değerlendirebileceğiz. Tavsiyelere açığız. Ancak, akşamüstü saatlerinden itibaren boşluğa girecek olan Ay 22.00’a kadar belirsizliklere veya kararsızlıklara neden olabilir. 22.00 sonrası ise, yaz akşamlarından faydalanmamızı sağlayacak keyifli saatlerde olacağız. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni şeyler keşfetmek için heyecanlı olabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda bütünü görmek daha kolay olacaktır. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Yabancılarla ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle zaman geçirmek için programlar yapabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

DUYGUSAL konularda gücünüz oldukça yüksek. Partnerinizin sizin hakkınızda düşüncelerine çok önem veriyorsunuz.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi ve yeteneklerinizi yüksek bir enerji ile ifade ederken, çevreniz ve yakınlarınızın desteğini alarak, işlerinizi kolayca halledebilir, özel yaşamınıza önemli görüşmeler yapabilir, tatil ve eğlence planları oluşturabilirsiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınıza aktaracağınız yaratıcılığınız etrafınızdaki insanlar tarafından takdir görebilir. Eğlenceli ve vurdumduymaz tavırlarınızla bugünden maksimum fayda sağlayabilirsiniz.