Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

02.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Arkadaşlık duygularının egemen ve belirleyici olduğu günler içindesiniz. Yeni tanışmalar, varolanlara yönelik sorgulamalar iç içe ve sık, sık gündeminize gelebilir. Edilgen kişiliklere kolay, kolay göstermediğiniz hoşgörü, bugünlerde yaşayacağınız olayla bir anlamaya çalışma uğraşına dönüşüp sizi kendinizle yeniden tanıştıracak.

Aşk:

Bu konularda oldukça prim yapan güven duygusunun, sizde pek bulunmadığı şeklinde inançlar geliştirmişsiniz. İçinizdeki yaşama coşkusu, aşka geleneksel yaklaşımlarınızı engelliyor.

İş:

İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz. Ama şu sıralar bu inancınızın uyarılarına kapalı olmanızda fayda var. Girişkenliğinizden yararlanma eğiliminiz, sizi bazı yanılgılara sokabilir, sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Para:

Ciddi problemleriniz yok. Fakat önümüzdeki günler içinde zamansız ve yersiz birtakım harcamalar, geçici sıkıntılar getirebilir. Bütçe hesaplamalarında biraz zayıf görünüyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Daha rahat, daha girişken olması yönünde, çekingen birini geliştirme çabanız, ona bazı baskılar uygulamanıza neden olabiliyor.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen, yaşamınızda ilginç gelişen bir mantık da var. Bilinç altınızı istediğiniz şekilde ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız. Fakat duygularınızı paylaşmak istemiyorsunuz. Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmamalı ve isteklerinize belli bir sistem getirmelisiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ekibinizde veya çevrenizde bulunan bazı kişiler üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmiyor olabilirler.

Bu durum, sizi ya da ilerlemenizi de etkiler bir hal aldıysa, bazı kararlar almanız gerekebilir. Ya da arkadaşlarınızın hayatlarındaki problemler bir şekilde sizi de etkileyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili planlar yapacağınız bir gündesiniz. Yeni yolculuklar planlayabilirsiniz. Sabah saatlerinde çalışma arkadaşlarınızla fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Akşam saatlerinde sosyalleşmek için organizasyonlar yapabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş arkadaşlarınız ve üstlerinize karşı sorumluluklar önem kazanacak. Bu sorumlulukları yerine getirmek ileride büyük avantajlar sağlayabilir size.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde uyum, mutluluk ve şansın hakim olduğu, yeni teklifleri değerlendirebileceğiniz, ortaklarınız, dostlarınız ve eşinizle keyifli ortamlarda yer alabileceğiniz ve ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz bir zaman dilimindesiniz..

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün oluşan dolunay, sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunları tetikleyebilir. Özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız.