Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

02.08.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Büyükleriniz ile ilgilenmeniz gerekebilir ve aynı zamanda içinizden yükselen kuvvetli duygular ile başa çıkmanız gerekebilir. İtiraz ettiğiniz her ne var ise, gözden geçireceksiniz. Bu arada fazla derinleşmeyin ve ayrıntıların içine dalmayın. Çünkü bazı detaylar dikkatinizi çekebilir ve şimdiye kadar önemsemediğiniz veya küçümsediğiniz konular sizin için önemli olabilir. Aslında küçük detayları görmeniz çok iyi fakat takılı kalmak pek iyi bir durum değil. Yabancıların ve sizden daha farklı kültüre sahip olan ve yaşam tarzı sizden başka olan kişilerin davranışlarından hoşlanmayabilirsiniz. Fakat saygıda kusur etmeseniz iyi olacak.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sakin ev ortamınızda huzurlu saatler geçirmek en büyük isteğiniz olabilir. Arkanıza yaslanın ve zihninizi dinlendirin. Büyük düşünceler başka gün ele alınabilirler.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sakin ev ortamınızda huzurlu saatler geçirmek en büyük isteğiniz olabilir. Arkanıza yaslanın ve zihninizi dinlendirin. Büyük düşünceler başka gün ele alınabilirler.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bireysel arzu ve hırslarınızı, gündelik uğraşılarınıza uyarlayabilecek fırsatlar yakalayacaksınız. Özellikle, birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi canlı tutacak ve alacağınız desteklerle kendinize yönelik yararlı çalışmalar yapacaksınız. Aile ve ev problemlerini arka plana atacaksınız. Olaylara mantığın getirdiği doğrularla yaklaşımınız, sizi istediğiniz şartlara getirecektir.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hayatın akışında yer alan beklenmedik, ani gelişmeleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz.

Ancak, bu sefer, en başta sürpriz gibi görünen gelişmeler veya planlarda yapılması gereken değişiklikler sizin açınızdan yararlı sonuçlar doğurabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken tek başına yapabileceğiniz çok şey var. Kişisel alanda önemli adımlar atabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeteneklerinizi sergilemek adına çok fazla heyecan ve çaba sarf ettiniz ve artık sonuca ulaşmak üzeresiniz. Mali desteğini sizden esirgemeyen dostlarınız var.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için aşk ve ikili ilişkiler konusunda son derece şanslı olduğunuz bir gün. İnsanlara kararlı adımlarla yaklaşabilir, bunun faydasını size geri dönüşlerinde aynı kararlı tavırla yaklaştıklarına görebilirsiniz. Dostlar, partner ve ortakların desteğini alabilir, sevdiğiniz insanlarla muazzam mutluluk verici bir gün yaşayabilirsiniz. Bekar olanlar için flört teklifleri söz konusu olabilir.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendi alanlarınıza yöneleceğiniz, kendi isteklerinizi yerine getirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bakış açılarınız aynı değil. İlişkilerinizde hassaslıklar oluşabilir.