Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

02.10.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Üstelik makul ve anlayışlı bir hal içine giriyorsunuz. Bugün bazı karışıklıklar olabilir ve yanlış anlamalar meydana gelebilir. Bütün bunlar önce sizi rahatsız etse bile sorunlara çözümleyici bir şekilde yaklaşacak ve yapıcı tutumunuz sayesinde ortaya çıkmış olan karışıklıklar ile başa çıkabileceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sözlerinize dikkat etmelisiniz. Kırıcı davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Özellikle akşamın ilerleyen saatlerinde tartışma ortamlarından uzak durmalısınız.

Kova burcunun bugün genel durumu

Şehir içinde bazı kısa yolculuklarınız olabilir. Arkadaşlarınızla buluşup hoş bir mekanda dinlenebilir, kardeşlerinizi veya kendinizi kardeşiniz kadar yakın hissettiğiniz kişileri ziyaret edebilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Geleceğinize odaklanıp yapmayı planladığınız hamleleri gözden geçirmeniz mümkündür. Farklı bir yaklaşım belirleyip, önceki kurgularınızda değişikliğe gitmeniz de günün ana konusu olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aslında karşı tarafa vermek istediğiniz bir mesaj varken, anlamsız tartışmaların içerisine girerek asıl yapmak istediğiniz şeyi unutabilirsiniz.

Bu hafta herkes, ortaya çıkan bilgiler veya haberler ya da ikili ilişkilerde karşı tarafın gönderdiği mesajlarla ilgili kendisini geliştirmekle meşgul. Dolayısıyla, siz de, asıl aktarmak istediğiniz şeylere odaklanmalı, tartışmalara girmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Maddi başlıklı konular, harcamalar, konfor, huzur ve zevkler ön planda. Öğle saatleri civarında, ilişkilerde birbirimizi anlamamız, ikna etmemiz veya birbirimize mesaj iletmemiz zor olabilir. Öğle sonrası saatler biraz muğlak, kafalar karışabilir ya da ne yapacağını bilememe durumu söz konusu olabilir. Gerçekçilikten uzak saatlerde ya da dalgın ve kararsız olabiliriz. Karşı fikirlerin arttığı ve herkesin eline geçen veya karşı tarafın verdiği mesajlara göre bazı şeyleri yeniden şekillendirdiği günlerdeyiz. Geceye doğru baskı altında, engellenmiş, sınırlandırılmış veya huzursuz hissedebiliriz veya artan işler ya da yükler bizi yorabilir. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeminizi etkileyebilir. Evinize zaman ayırmak ve eksik işleri tamamlamak iyi olabilir. Gün içinde babanızla ilgili konular gündeme gelebilir. Bugün güven isteği içinde yakınlarınızı ziyarete gidebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Eviniz için alışverişe çıkabilirsiniz. Kendinizi çok yormayın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizden ‘çok değiştin’ sözlerini duyabilirsiniz. Kulak asmadan yolunuza devam edin. Bugün kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca karşınızdaki insanların ne yaptığı ile değil, tamamen kendinizle ilgilenin. Sezgilerinize güvenin. Merak ettiklerinizin cevaplarını dışarıda değil, kendi içinizde bulabileceksiniz. Bugün sizin için muhteşem bir sezgisellik ve insanların içini okuyabilme yeteneği sözkonusu. Özellikle akşam saatlerinde çekiciliğiniz muazzam ve herkesin dikkatini çekebilecek bir ışığa sahip olacaksınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğitim, kurs, seminer fırsatlarınızın ön planda olacağı; tamamlanmamış işlerinizin gündeme geleceği bir ay başlıyor. Alacak verecek dengenizde önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız.