Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

03.11.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Karmaşık duygu ve düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Bugün meydana gelecek Güneş tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat hem geri giden Merkür, hem de Satürn_ün kuvvetli etkisi düşünce ve duygularınızın derinleşmesine neden oluyor. Geçmişte yaşadıklarınızı ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar size geçmişi hatırlatabilir ve duygularınız dalgalanabilir. Ancak yaratıcı ve özgür kişiler ile birlikte olmak sizi rahatlatacak. Kafanız karışık olsa bile yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz ve böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Sosyal yaşamda takındığınız tavırlar ve kendinizi insanlara ne şekilde gösterdiğiniz üzerinde düşünebilirsiniz. Davranış şekillerinizde genel olarak imajınızı güçlendirecek değişiklikler yapma düşüncesi gündeme gelebilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Tüm vaktinizi rutin işlere harcayabilirsiniz. Bu işlerin içindeki detaylara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir; dürtülerle değil, mantıkla karar almanız gereken bir gündesiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinize özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Öğle saatlerinde sinirli yaklaşımınız karşınızdakileri rahatsız edebilir. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde denge arayışına girebilirsiniz. Maceracı tavrınız ortaya çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmak için mücadele vereceğiniz zamanlardasınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi geliştirmeyi seviyorsunuz. Öğrenmeye açık oluşunuz sizi her yaşta akıl alınabilecek birisi haline getiriyor. Zorlayıcı insanlara zaman harcamayın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde hayatınızdaki kadın figürlerle anlaşmakta zorlanabilir, dedikodu ve yanlış iletişimden yana sıkıntı yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında içsel gücünüzü geri kazandığınız, motive ve ilişkilerde beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, iş ve kariyer alanlarınızda dolaşıyor. İş alanınızda patronlarınızla veya üstlerinizle konuşmalarınızı artırabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi ortaya koymanın tam zamanı.