Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

04.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün dostlarınıza öneriler götürebilirsiniz. Bu önerilerin değerlendirilmesi, bazı kırgınlıkların unutulduğu anlamına gelecek. Çevrenizdekilerin sizin enerjinize ve canlılığınıza ihtiyaçları var, bunu da talep ediyorlar. Zaman, zaman bu taleplere boyun eğmek zorunda kalmak sizi bazen sıkıyorsa da, kimi özensizliklerinizi hiç gerektirmiyor.

Aşk:

Kapris yaptığının kendisi de farkında gibi. Sabrınızı test eden tavırlar sizi zaman, zaman yorabiliyor. Aklınızdan geçen sürprizi yapmaktan vazgeçmemelisiniz. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz, o halde biraz daha sabır.

İş:

Başarınızda şansın payı çok büyük. Şanslı döneminiz bir süre daha devam edecek. Karşılıklı bir memnuniyet gözleniyor. Kısa vadede herhangi bir iş problemi görülmüyor.

Para:

Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın. Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmemelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Hiç ummadığınız biri şu günlerde size hayranlığını dile getirebilir. Aklınızdan hiç geçmeyen bu yakınlaşmaya hazır olun.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, uzak yollarla ilgili bağlantılarınızın gündeme gelmesi, beklediğiniz gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Olaylara akılcı bir şekilde yaklaşmasını biliyor fakat yanlış seçimleriniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Bugün, takıntılı düşüncelerinizden sıyrılmalı ve kendinizle ilgili değişimleri takip etmelisiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Taşlar yerine oturmaya başlıyor. Yapacağınız bir anlaşmada ya da hukuki konularda yapılacak görüşmelerde olumlu yaklaşan tarafta olabilirsiniz.

Yeni bir yola girmenizi sağlayacak olaylar zinciri başlıyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ailenizle ilgili bilemediğiniz olaylar yorucu hale gelebilir. Ev hayatınızla ilgili konularda daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Çalışma hayatınızda uğraştığınız işlere daha ciddi bakış açısıyla bakmanız gerekebilir. Elinizde olmayan nedenlerle kayıplar yaşayabilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde duygularınızı çok fazla kontrol altına alamıyorsunuz. Ancak mantığınızla hareket edin.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde ikili ilişkilerinize odaklanabilir, partneriniz ve dostlarınızla ilişkilerinizi geliştirebilir, enerjinizi her ortamda en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerinzde romantik görüşmeler yapabilir, kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugünü önemli işleriniz için değil, planlarınız için kullanmalısınız. Zira olayları gözden geçirmek için iyi bir gün olacak. Keyfiniz yerindeyken birdenbire modunuz değişebiliyor. Dengeyi sağlamanız gerekiyor.