Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

04.11.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Karmaşık duygu ve düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Bugün meydana gelecek Güneş tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat hem geri giden Merkür, hem de Satürn_ün kuvvetli etkisi düşünce ve duygularınızın derinleşmesine neden oluyor. Geçmişte yaşadıklarınızı ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar size geçmişi hatırlatabilir ve duygularınız dalgalanabilir. Ancak yaratıcı ve özgür kişiler ile birlikte olmak sizi rahatlatacak. Kafanız karışık olsa bile yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz ve böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Anneniz veya babanız gibi aile büyüklerine uzun zaman ayırabilirsiniz. Onlara birlikte olmak, size kalabalıkların arasında olmaktan daha büyük tatmin verecektir. Dış dünyanın dalgalanmalarından korunacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bir aile bireyinin isteklerine odaklanabilirsiniz. Bu istekleri yerine getirmek için iş bağlantılarınızı devreye sokabilirsiniz. Bilmeseniz de söz konusu kişiye büyük bir destek veriyor olacaksınız.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Aldığınız sorumlulukları yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. İşleriniz istediği hızda akmayabilir. Bu durumun sizi endişelendirmesine izin vermeyin. Akışta kalın. İkili ilişkilerinizde dengede kalmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sizi uğraştıran olaylara karşı en iyisini yapmaya çalışacaksınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün duygularınız değişecek ve içinizde nedenini anlamadığınız bir coşku uyanacak. Bu durum hayal gücünüzü harekete geçirecek.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde hayatınızdaki kadın figürlerle anlaşmakta zorlanabilir, dedikodu ve yanlış iletişimden yana sıkıntı yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında içsel gücünüzü geri kazandığınız, motive ve ilişkilerde beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa parasal konularda işlerinizi rahat ve kolay halledeceğiniz, derdinizi rahatlıkla karşı tarafa aktaracağınız bir gün olabilir. Başkalarından işiniz için istediğiniz parasal desteği bulacaksınız.