Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

05.07.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve kendiniz ile ilgileneceksiniz. Özellikle geleceğe yönelik isteklerinizi gözden geçirebilir ve dostlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Bu arada önem verdiğiniz konular ve kişiler ile ilgili duygularınız değişebilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor ve meydana gelen olaylar tarzınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Eskiden sizin için önemli ve değerli olan her ne var ise, bütün bunları gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Sevdiklerinizi zorlamayın ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Bu arada ilişkilere bakış açınız değişebilir.

Kova burcunun bugün genel durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sakin ev ortamınızda huzurlu saatler geçirmek en büyük isteğiniz olabilir. Arkanıza yaslanın ve zihninizi dinlendirin. Büyük düşünceler başka gün ele alınabilirler.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sakin ev ortamınızda huzurlu saatler geçirmek en büyük isteğiniz olabilir. Arkanıza yaslanın ve zihninizi dinlendirin. Büyük düşünceler başka gün ele alınabilirler.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, duygularınızın kafanızı karıştırmasına izin vermemeli ve bazı olayları içinizden yargılamalısınız. Bugün, tüm enerjinizi maddesel konularınıza ayıracaksınız. Başlatacağınız işlerin planlarını şimdiden yapmaya başladınız bile. Kişiliğinizi güçlendirecek ve egonuzu ortaya çıkaracak işler peşindesiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çözüme kavuşmamış bazı konular sizin lehinize bir seyir izleyebilir. Bu durumu en iyi şekilde kullanmalı ve hatta, zor zamanlar için maddi manevi yatırım yapmalısınız.

Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal açıdan pozitif koşullar var. İlişkilerinizde daha verici olmaya gayret etmelisiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız yolculuk... Bugünlerde partnerinizle birlikte oldukça keyifli günler geçiriyorsunuz ve sizi çok çekici buluyor. Sadece o değil tüm karşı cinsin ilgisi üzerinizde.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde keyifli görüşmeler yapabilir, sizin için olumlu haberler alabilirsiniz. Seyahatler ve eğitimlerden fayda sağlayacağınız bugün, ilişkilerinizdeki olası problemlerin üzerine gitmemeli ve sakin bir iletişim tarzı benimsemeyi tercih etmelisiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda aradığınız mutluluğu, coşkuyu, iyimserliği yakalayacaksınız. Kalbi boş olanlar fırsatların karşılarına geldiğini görecekler. Sevdiğiniz insanla konuşmalarınız ve iletişiminiz artıyor.4 TEMMUZ 2015 KOVA BURCU YORUMUAşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde güzel bir gün yaşayabilirsiniz. Sanat veya yaratıcılıkla uğraşanlar, önemli bir anlaşmaya veya projeye imza atabilirler. Şansınız çok yüksek olacak.3 TEMMUZ 2015 KOVA BURCU YORUMUGeri planda durmak hayatınızda etkili olabilir. Hayatı her yönüyle gözden geçireceğiniz birkaç gün geçireceksiniz. Eğlenceli konu ve olaylara odaklanarak biraz rahatlayabilirsiniz.2 TEMMUZ 2015 KOVA BURCU YORUMUBir işinizin içyüzü ortaya çıkabilir. Bazı olaylara hassaslıkla yaklaşacaksınız. Yine bugün yakın çevrenizdeki insanlarla yapılacak bazı işler, planlar, programlar sizi heyecanlandırabilir.