Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

05.09.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Uzaklarda bulunan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Bu arada harcamalarınız artmış olabilir veya hesapta olmayan ihtiyaçlar çıkabilir. Bütçenizi dikkatli yapın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi fazla zorlamayın. Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Kendinizi çok fazla yormayın. Aslında seyahat etmek size iyi gelecek ve rahatladığınızı hissedeceksiniz. Farklı ortamlar ve hareket halinde olmak sizi gerilimden uzaklaştıracak. Yolculuk sırasında karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sevgi ilişkiniz günün ana konusu olacaktır. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda güzel bir uyum doğması günün ana konusu olabilir. Duygusal konuları da sorunları da son derece sakin bir biçimde tartışabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bu günlerde, uyumu öne çıkartan yaklaşımlardan uzaklaşmayın. Kendi fikirlerinizi zorla kabul ettirmeye çalışmaktan kaçının. Olumlu iletişimler ve ikna kabiliyetiniz sayesinde zaten dediğinizi yaptırabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yaşadığınız yer, eviniz, gayrimenkul veya diğer sahip olduğunuz mallarla ilgili başlıklar ya da özel yaşamınızla ilgili konular bir türlü ilerlemiyorsa bir ‘’oh ‘’ çekebilirsiniz.

Zira, hareket başlıyor! Maddi açıdan ek gelir sağlamanızı sağlayacak fikirler çoğalıyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde genel hatlarıyla oldukça olumlu gelişmelere açık ve akışkan atmosferi hissedemeyebiliriz, hatta tam tersi, engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskılar söz konusu olabilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde koşullar rahatlıyor ve kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gece saatleri civarındaysa, abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma v.b türünde her tür aşırılığa açığız. Ancak, tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim ’ce! …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinizle üstlerinizle ilgili konularla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleriniz için mücadele verebilirsiniz. Gelecek yönünde yeni sorumluluklar almaya hazırsınız. İlerleyen zamanlarda daha sosyal konular ilginizi çekebilir. Yabancılar gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Ölçülülük... Bir şeyi başarmak için iyi bir sezgi yeteneğiniz ve analiz gücünüz olmalı. Ancak aşk konusunda sabit fikirli sayılırsınız.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızın sorumlulukları ve sıkıntı çektiğiniz konular aile yaşantınızı olumsuz etkileyebilir. Duygusal yetersizliklerinizle başa çıkmayı öğrenin. Eğlenceli ortamlarda daha fazla vakit geçirin.