Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

05.11.2015 tarihli Kova burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğiniz yoğun olacak. Fakat aradığınız kişiyi yerinde bulamayabilirsiniz veya evraklar ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun ve karar vermek için acele etmeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranırsanız, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine şimdilik gitmeyin. Eski sorunlar gündeme gelebilir ancak ilginç çözümler de beraberinde gelecek. İddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmazsanız, sorunları çözebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Duygularınız bugün güç kazanabilirler. Bu nedenle, yakın çevrenize daha duygusal ve sıcak biçimde yaklaşabilirsiniz. Yaratacağınız samimi hava, ilişkilerinizi daha da kuvvetlendirmenize yarayabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş ortamında bir süreliğine fazla iletişimci olmamaya karar verebilirsiniz. Kendinizi dış dünyadan soyutlayıp yalnız başınıza iş görerek gerçekten de daha verimli olmanız mümkündür.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Korku ve endişe duyduğunuz konular gündeminize gelebilir. Ortak para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal işlerinizde dikkatli olmanız gereken zamanlar içindesiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın sizi kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda daha fazla iletişim içinde olmak olayları netleştirebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yakın bir arkadaşınızla dertleşmek isteyecek kadar doldunuz. Ama özel hayatınızı ne kadar yakınınız olursa olsun paylaşmamanız gerektiğini unutmayın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, ortak gelirler, geçmişe ait borçlar, sağlık konuları, sigorta, vergi, miraslar gibi alanlarda geçici problemler, kaygılar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonradan gece yarısına dek bu problemli enerji yerini finansal konularda pürüzlerin giderilmesine, ruhsal olarak daha motive ve iyi hissetmenize, aile içi konularda olumlu iletişim kurup, kendinizi daha rahat ifade etmenize sebep olan bir atmosfere bırakacak.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyer hayatınızda güzel görüşmeler içindesiniz ama kesin sonuçlar yok. Ortaklaşa parasal konularda karşınıza çıkacak fırsatları yabana atmayın. Partnerinizle aynı şekilde hissediyorsunuz.