Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

06.01.2016 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün kendinizi daha rahat ve iyi hissedeceksiniz. Gelişen olaylar korkularınızı uyandırmış olabilir fakat korktuğunuz durum ile karşılaşınca bakış açınız değişecek ve içinizdeki cesaret uyanacak. Kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Güçlü yakınlarınız ve yaratıcı kişilerin desteğini alacaksınız ve geleceğe yönelik yeni projeler yapacaksınız. Davranışlarınız daha kararlı ve isteğiniz daha güçlü olacak. Böylece çevrenizdeki kişileri etkileyebilirsiniz ve beklediğiniz yardımı alabilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor ve geleceğe yönelik beklentileriniz değişiyor.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Eskiden kurmuş olduğunuz bağlantıların ana konu olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Eski dostlarla tekrar irtibat kurmaya çalışabilir, onlarla ilişkilerinizi canlandırmak isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda da eski dostlarla karşılaşabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamından tanıdığınız ama uzun zamandır görmediğiniz biri ile görüşebilirsiniz. Bir projesinden bahsederek kendisiyle bir ortaklık içine girmeyi düşünmenizi sağlayabilir. Size anlatacakları, kariyeriniz için heyecan verici olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda daha gerçekçi davranmalısınız. İş yerinde daha fazla göz önünde olmak isteyebilirsiniz. İşlerinizdeki sıkışıklıklar oldukça yorucu olabilir. Üstlerinizle konuşmalarda tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Bazı konularda kendi sorumluluğunuzdan feragat etmek durumunda kalabilirsiniz. Kadınlarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızda yenilikler yapabilirsiniz. Bu durum size moral verecek. Aile içinde yaşadığınız üzüntüler arık geride kaldı. Günün tadını çıkarmalısınız.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, ortak gelirler, geçmişe ait borçlar, sağlık konuları, sigorta, vergi, miraslar gibi alanlarda geçici problemler, kaygılar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonradan gece yarısına dek bu problemli enerji yerini finansal konularda pürüzlerin giderilmesine, ruhsal olarak daha motive ve iyi hissetmenize, aile içi konularda olumlu iletişim kurup, kendinizi daha rahat ifade etmenize sebep olan bir atmosfere bırakacak.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür’ün kişisel alanlarınızda gerilemeye başlamasıyla beraber, 8 Ocak’a kadar önemli anlaşmalar ve başlangıçlar yapmaktan kaçının. Yanlış ifadeler başınızı derde sokabilir.