Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

06.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler oluşmaya başlıyor ve sizin için bütün bunlar sürpriz niteliğinde olabilir. Ancak ilişkilerinizde biraz daha anlayışlı davranmanız gerekiyor. Daha önce istediğiniz ve harekete geçtiğiniz halde yavaş gelişen işler şimdi hareketleniyor ve siz de canlanıyorsunuz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabilir ve çevrenizi etkileyebilirsiniz. Farklı çevreler ve özellikle bilgisayar teknolojisi ve benzeri konulara yönelik yaratıcı çalışmalar yapan kişiler ile iletişiminiz güçleniyor. Evrensel konular ve özgür ilişkiler size çekici gelecek.

Kova burcunun bugün genel durumu

Maddesel değerlere önem vermeye başlayabilirsiniz. Mülklere, paraya ve bunların size sağladığı avantajlara yoğunlaşabilirsiniz. Varlıklarınızı daha iyi değerlendirme yolları aramanız mümkündür.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün, her işi kendi başınıza yapmak isteyebilirsiniz. Sıkıştığınız zamanlarda destek istemeyi de düşünmelisiniz. Özellikle detaylı ve karmaşık maddi konularda kendi başınıza karar almakta ısrar etmeyin.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, düşüncelerinizde karmaşanın hâkim olduğu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Ay, bilinçaltınızı karıştıracak. Bir süredir aklınıza gelmeyen bazı olaylar, yeniden kafanızda şekillenecektir. İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Sıra dışı fırsatlar için değerlendirmenizi doğru yapmalısınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı planlar, düzenlemeler veya anlaşmalar esnasında fazla inatçı olmanız size zor anlar yaşatabilir.

Bu konuya kendinizi adamanız gerektiğinde, zamanında daha esnek veya uzlaşmacı olmadığınız için kendinize kızabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu etkin olacak Venüs Satürn ve Mars Jüpiter arasındaki olumlu açılar, seçim haftasonunda enerjimizin yüksek olacağının ve kendimizi iyi hissedeceğimizin bir göstergesi. Ay Kova burcunda yaşayacağımız seçimler halkın duygusal olmaktan çok, aklını kullanarak hareket etme isteğini arttırabilir. Ancak, üç gün önce Ýkizler burcunda bulunan Mars’la olumsuz görünümde oluşan dolunay ve gizli kapaklı ya da arkadan çevrilen işler evi olan 12. evimizde bulunan Mars nedeniyle, ülke olarak farkında olmadığımız, gizli planları olan kişi, grup veya ülkelerin planlarını rahatlıkla uygulamalarına zemin hazırlayabilecek günlerde seçime gidiyoruz. Bunu varsayarak oylarımızı verirken daha detaycı olmamız ve doğru soruları sorarak hareket etmemiz gerekiyor. Evinizi üstüne geçirmeyi, eşinizi elinizden almayı planlayan hiçbir hizmetli adayı, iş görüşmesi için geldiği evinize, asi, talepkar, çapkın veya kaba tavırlarla girmez. En sevimli, en güvenilir ve en tutarlı halini takınır ve siz, bu kişi elinizden eşinizi alıp, tapuyu üzerine yapana kadar bu kişinin asıl amaçlarını anlamaya bilirsiniz. Gökyüzünün konumu, oy verilirken parti başkanlarının ve partilerin daha önce ne yaptıkları ve kim oldukları başlıklarına daha fazla bakmayı gerektiriyor. Zira, yanıltılmaya en açık dönemde seçime gidiyoruz. Demirel’in bir cümlesi vardı ‘’ N’eettik? N’eedicez? ‘’ soru bu: ’’ Kim kimdir?’’. ‘’Kime benziyor veya kim gibi davranmaya çalışıyor?’’ Değil. Bunların üzerine bir de, yıllardır söylediğimiz iletişim, elektronik ve elektrik araçlar, sistemler veya bilişim başlıklarında söz sahibi olan Merkür gezegeninin geri harekette olması eklendiği için, bilgisayar verileri, elektrik sistemler ya da ulaştırma konularında sorunlara, yanlışlıklara ve aksiliklere maruz kalınma öngörüsü yanlış olmaz. Tekrar tekrar sayılan sandıklar, oy pusulalarını yanlış kullanan kişiler, birbirine yakın sonuçlar, tekrarlar v.b türünde olaylar seçim süresince ve sonrasında sıklıkla karşımıza çıkabilir. Dolayısıyla, dalgınlıklara veya karışıklıklara bağlı tedbirlerimizi almamız gerekiyor. Seçmen olarak siz de, iki kere yorulmak istemiyorsanız, nüfus kağıdınızı yanınıza aldığınızdan emin olmadan ve seçimde kullanacağınız yerdeki isminizi bir gün önceden listelerden kontrol etmeden yola çıkmamanızda fayda var. 2015 Seçimlerinin tüm ülkemizin ve halkımızın hayrına sonuçlar getirmesi dileğiyle, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda Ay burcunuzda ilerlerken, daha dikkat çekicisiniz. Kişisel konularda ilerleme ve şans var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Boşluk... Endişelisiniz. Bekleyiş içine girmiş gibisiniz. Aile sorunlarınızda artış var. İçinizi ferah tutun ki pozitif kalın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal durumunuz, eşiniz, dostlarınız ve ortaklarınızın çalışma hayatı ve parasal durumları ile ilgili kaygı üretebilirsiniz. Oysa ki çalışmalarınıza ve sahip olduklarınıza odaklanarak, gelecekte her şeyin çabalarınızın sonucu olarak iyi hale geleceğini düşünmek bugün enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacaktır. Özel yaşamınızda partnerinizin olası endişelerinde onun yanında olup, sevginizi daha fazla hissettirmelisiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Venüs özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir. Yine ortaklı işleriniz varsa aynı koşullar geçerli olacak. Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde istediklerinizi gerçekleştireceğiniz bir dönem.