Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

06.07.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Çevre gezilerine çıkmak ve hareketli ortamlar, keyfinizi yerine getirecek. Çeşitli davet ve organizasyonlara katılabilir, ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek ve eğlenceli ortamlarda bulunmaktan keyif alacaksınız. Neşeli ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizin, hem de karşı cinsin dikkatini çekebilirsiniz. Ayrıca ilginç fikirleriniz ve sorunlar karşısında önerdiğiniz farklı çözümleriniz ile şaşırtıcı olabilirsiniz ve bu arada kendiniz ile ilgili farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Karşılaştığınız olaylara eskiden verdiğiniz tepkilerden daha farklı davrandığınızı ve eskiden önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili duygu ve düşüncelerinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Bugün sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Dışarıda geçirdiğiniz süre içinde yaptığınız harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Eğer parayı hiç düşünmeden harcarsanız, eve döndüğünüzde sandığınızdan daha ileri gitmiş olduğunuzu görebilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Dışarıda geçirdiğiniz süre içinde yaptığınız harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Eğer parayı hiç düşünmeden harcarsanız, eve döndüğünüzde sandığınızdan daha ileri gitmiş olduğunuzu görebilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede; beklediğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. İşinizle ilgili sizin isteğinizin dışında gelişen durumlardan hoşlanmıyorsunuz. Bugün, organizasyon çalışmalarına ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Fakat yaklaşımlarınızın detay üzerine kurulu olması, istenmeyen pürüzleri de beraberinde getiriyor.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin kontrolü altında olması gereken olayları akışına bırakmamalı ve siz de ne tür kontroller yapılması gerekiyorsa yapmalı veya hangi detaylara odaklanılması gerekiyorsa odaklanmalısınız.

Tüm burçlar için gün geneli: Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz, ama dengeleyici açıların da bulunması olayların Mart ve Nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor. Güneş ve Pluton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir. Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp, sadece Balık burcunda bulunan Ay’ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum. Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Ruhsal gelişiminizi etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bilemediğiniz konular sizi hayallere sürükleyebilir. Olaylardan kaynaklı kabullenme içine girebilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlerleyen zamanlarda iç uyumunuzu dengeleyebileceksiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

En küçük aksilikte yerle bir oluyor, en küçük sevinçte göklere uçuyorsunuz. Daha zor engelleri aşmış biri olarak küçük sıkıntıları kafanıza takmayın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde seyahatler ve eğitimler aracılığı ile yeni insanlarla tanışabileceğiniz, devam eden ilişkilerinizde son derece keyifli görüşmeler, kısa seyahatler düzenleyebileceğiniz, yeni bilgiler edinip, kendinizi geliştirebileceğiniz, pozitif haberler almaya müsait bir zamandasınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda insanların sizinle uğraşması ya da ortaya çıkacak bir sağlık sorununun işlerinizi engellemesi gibi etkileriniz olabilir. bugünü, evinizde dinlenerek geçirebilirsiniz.