Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

07.12.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Seyahatler ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Daha kararlı ve dikkatli ir tavır içinde olabilirsiniz ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir. Daha önce sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşmayı başaracaksınız ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Arkadaşlarınız ve kardeşleriniz ile ilgili fikirleriniz değişebilir. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece yaratıcı çözümleriniz ile çevrenizin dikkatini çekebilirsiniz. Bu arada tarzınız ve davranışlarınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Aslında üzerinizde hissettiğiniz baskı sayesinde bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz mümkün.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün, dış dünyadaki her türlü etki ve titreşimleri özümseyen, hassas bir yapıya bürünebilirsiniz. İnsanların his ve dürtüleri de aynı yoğunlukta iç dünyanıza yansıyabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Özgüveninizin artacağı ve bunun da hayatınıza olumlu şekilde yansıyacağı bir döneme giriyorsunuz. Bir başarı yakalamanız ve ileriki günlerde bunun sayesinde öne çıkmanız mümkündür.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni şeyler öğrenmek için hevesli bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmek sizin için daha kolay olacak. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızla yeni hedefler kurabilirsiniz. Akşam saatlerinde sorumluklarınız artabilir. Bu saatlerde daha yüksek konsantrasyon içine girebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Üzerinizdeki kötü enerjiyi bloke etme yerine dağıtmayı başarmalısınız. Hayata bakış açınızı biraz daha geniş tutmalısınız. İnatçı oluğunuz aşikar.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, bulunduğunuz her ortamda enerjiniz, yetenekleriniz ve ışığınızla parlayan isim olacaksınız. Özel yaşamınızda keyifli ve romantik bir gün geçirecek, iş hayatınızdaki olası görüşmelerinizde ise keyifli sonuçlar elde edebileceksiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlarda ve farklı yerlerde bulunacaksınız. Bu dönem beyninizi çok zorlamayın çünkü şüphe mekanizması fazla işleyecek. Öğleden sonra iş hayatınız hareketlenecek. Bugün, bir kadından büyük bir destek görebilirsiniz.