Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

08.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Yapmak istediklerinizi gözden geçirecek ve ilginç fikirler ile ortaya çıkacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenmek sizi heyecanlandıracak. Yolculuk yapmak, başka yerlere gitmek ve bulunduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fakat sorumluluklarınız nedeniyle bulunduğunuz yerde durmanız gerektiğini düşünmek sizi rahatsız etse bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ayrıca önemsediğiniz kişiler ile birlikte ciddi işler yapabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek üzerinizde baskı duygusu uyandırsa bile güçlü olduğunuzu hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün, bir sosyal grubun tümüyle veya sosyal çevrenizden bir kişiyle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Üstelemek yerine herkesle yumuşak bir iletişim kurun. Böylece sorunların üstesinden de geleceksiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Mantığı ön planda tutan bir burç olsanız da, bugün hayal dünyanız ön plana çıkabilir. Bunu engellemeyin, bu dünyada gezintiye çıkaracağınız kişilere son derece keyifli bir gün yaşatabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerliyor. Mükemmeliyetçi ve yargılayıcı yapınızdan dolayı, partnerinizle bazı istenmeyen sorunların gündeme gelme olasılığı çok fazla. Kendinizi frenlemeli, karşılıklı isteklerinizin bileşkesi doğrultusunda hareket etmelisiniz. Yeni tanışacağınız kişiler üzerinde olumlu etki bırakacaksınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı sözlerinizin, iş birliklerinizin, planlarınızın, işlerinizin ya da anlaşmaların kısıtlayıcı taraflarından ya da çok fazla gayret gerektiren ve yıpratıcı olan yönlerinden kurtulmak için bir şeyler yapma arzusunda olsanız bile, halen o yolda çabalamanı

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşça büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bilemediğiniz konular nedeniyle işlerinizde aksamalar yaşayabilirsiniz. Hareket halinde bir gündesiniz. Gözünüzden kaçırdığınız olaylar sizi zaman içinde meşgul edebilir. Gün içinde kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin. Yoğun iş temponuzu daha iyi organize etmeye çalışın. Sizden daha güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BİRİLERİNE acı çektirmek isteyebilirsiniz. Böyle şeylerle enerjinizi düşürmeye gerek yok. Ağzınızın tadını boş işlerle bozmayın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğlen saatlerine dek partneriniz ve dostlarınızla iletişimde zorlanabilir, geçici motivasyon düşüklüğü hissedebilirsiniz. Öğleden sonradan geceyarısına dek olan zaman diliminde aşk hayatınızda mutluluk, uyum ve uzlaşı hakimken, olumlu görüşmeler yapabilir, romantik paylaşımlarda bulunabilir, sosyal ortamlarda bulunarak keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda harika etkileşimleriniz olacak. Bir evlilik ve beraberlik teklifi söz konusu olabilir. Hayattan alacağınız keyif yüksek akacak. Kendiniz için para harcamak isteyebilirsiniz.