Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

08.07.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Yapmak istediklerinizi gözden geçirecek ve ilginç fikirler ile ortaya çıkacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenmek sizi heyecanlandıracak. Yolculuk yapmak, başka yerlere gitmek ve bulunduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fakat sorumluluklarınız nedeniyle bulunduğunuz yerde durmanız gerektiğini düşünmek sizi rahatsız etse bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ayrıca önemsediğiniz kişiler ile birlikte ciddi işler yapabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek üzerinizde baskı duygusu uyandırsa bile güçlü olduğunuzu hissedeceksiniz.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalık sosyal ortamlarda çeşitli sebeplerden dolayı bulunmak günün ana konusu olacaktır. Pek çok kişiyle iletişime girebilirsiniz. İfade ettiklerinizin açık olmasını sağlayın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Geniş bir perspektiften bakacağınız için yeni planların oluşturulmasında çok faydalı olabilirsiniz. Yine de sadece genel çerçeveyi belirleyin. Detaylandırma yaparsanız planlarınızın uygulanabilirliği riske girebilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Partnerinizin de, sizin yardımınıza ihtiyacı olacaktır. Gerekli fikirleri ve destekleri ona sağladığınız müddetçe, yaşam her anlamda sizi mutlu edecektir. Ayrıca, günlük çalışmalarınıza belli bir düzen getirmek isteyeceksiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi başlıklı konuları, ekonomik durumunuzu, duygusal ilişkilerinizi ya da iş hayatınızı ilgilendiren alanlarda pek çok seçeneğiniz olabilir.

Aralarından, en kısa zamanda ve en az gayretle en fazla geri dönüş alabileceklerinize yoğunlaşmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Düşmanca tavırları olan kişiler, saldırgan grup veya ülkeler, provoke edici hareketler, tartışmalar ya da gergin ortamlar ön planda. Otorite konumundaki veya önemli pozisyonlarda olan kişilerle ilişkiler özellikle dikkat gerektirebilir. Güneş ve Pluton arasındaki sert açı, güç mücadelelerini, patlayıcı ve çatışmacı başlığında ele alınabilecek durumları akla getirse de, özel durumlar için daha ehil kişilere danışılması gerekebilir. Ýnatçı, ısrarcı ya da kışkırtıcı tavırlardan uzak durmalı ve uzlaşmacı olmaya gayret etmeliyiz. Aile, ev ve ülke başlıklı konular gündemde. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Başarı için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Otorite figürleriyle iletişiminiz sorumlu olduğunuz konuları etkileyebilir. Meslek gruplarından kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Üzülen taraf siz olmak istemiyorsanız başkalarının işlerine karışarak ara bulma işine kalkışmayın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızla ilgili destek görebilir, aileniz, kurumlar ve patronlarınızla yapacağınız görüşmelerde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yapmak istediğiniz her iş ve her konuda fazladan destek göreceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, iş ve hizmet alanlarınızdaki görüşmelerinizi hızlandıracak. Ayrıca, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız.