Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

09.03.2016 tarihli Kova burcu yorumu

İçinizden yükselen itiraz duyguları azalacak ve bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. İsteklerinizi engelleyen kişi veya olaylar meydana gelmiş olabilir ve baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat bugünden itibaren duygularınız yükseliyor ve daha anlayışlı bir tavır içine gireceksiniz. Böylece duygusal baskıdan uzaklaşacak ve dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara yönelteceksiniz. Yakınlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteği ile olayları yeniden değerlendirebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir. Fakat sizin istediğiniz yönde olacak ve siz de kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Bugün çeşitli davetler alabilir ve sevdiğiniz ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Tamamen sizin kullanımız için ayrılmamış kaynaklarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortak bir sosyal girişim için ayrılmış fonlar veya ev bütçesi ile ilgili düzenlemeler, üzerinde çalışacağınız konuların başında gelebilirler.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün, iş dünyasındaki olayları gerçekçi biçimde bir kere daha gözden geçirebilir, detayları da değerlendirmeleriniz içerisinde tutabilirsiniz. Bu, hamlelerinizin beklediğiniz getirileri sağlamasını garantileyebilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde maddi konularınızla ilgili sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İşten gelen paralar olabilir. Bunları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmalısınız. İşleriniz istediğiniz hızda akmayabilir. Endişe duyduğunuz konuları kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayatınıza dair her konuda biraz kararsızlık yaşıyorsunuz. Dostlarınızdan özellikle de sizden daha olgun insanlardan yardım alarak hayatınızı düzene sokabilirsiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi dinlendirebileceğiniz pozitif ortamlarda yer almalı, iletişim konusunda sakin bir tavır benimsemelisiniz. Ruhunuzu dinlendirecek enerji çalışmaları ve meditasyonlardan faydalanabileceğini bugün, arkanızdan konuşulan bir takım konuları da öğrenebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda önemli olaylara açık bir dönem. Bir yandan da duygusal yönden harcamalarınız hızlanabilir. Abartılı davranmadan yolunuzda ilerleyin. Arkadaş ilişkileriniz sizi gerebilir.