Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

09.04.2015 tarihli Kova burcu yorumu

İlginizi çekecek yeni yaklaşımlarla karşılaşabileceğiniz ve bu yaklaşımlara uygun davranışlar geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak kendinizi sevgi hissine çok yakın hissedeceksiniz. Duygusal hayatınızda bir hareketlenme olabilir. Arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir ve işbirliği halinde çalışmalar yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda mecburi bir karar almanız gerekebilir ancak bu kararın sonucu sizin için olumlu olacaktır. Girişimlerinizde başarılı olacaksınız.


Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda 12 yılın ardından geçtiğimiz temmuz sonundan itibaren tekrar şanslı bir giriş yapmıştınız, ama 5 aydır bir duraklama dönemi başlamıştı. Müjde! Aynalara küsmeyin ve en güzel kıyafetlerinizi giyin. Beyaz atlı prensi bulmak veya elmayı ısırmadan prensesi yakalama zamanı. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay’ın olumlu açıları akışkan bir günde olduğumuza işaret ediyor. Elimizdeki olanakları doğru şekilde değerlendirebilir, olumlu görüşmeler yapabilir, kendimizi daha rahat hissedebiliriz. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinize yeni fikirler katabilirsiniz. Sosyal konularda hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeniliklere daha açık olduğunuz zamanlar olacak. Arkadaşlarınızla plan yapmaktan hoşlanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde gençlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, Ay kombinasyon burcunuz Yay'da ilerlerken, duygusal konularınıza yoğun bir derinlik getiriyor. İlişkilerinizde istediğiniz güç arayışı bir türlü bitmiyor. Süregelen bir ilişkiniz varsa, o kişinin istekleri doğrultusunda hareket edeceksiniz. Geçmişle ilgili takıntılarınız gündeme gelebilir. Eski hatalarınız yüzünden kendinizi suçlayabilirsiniz.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün bir arkadaşınızla bir aradayken, sosyal ortamda karşılaşacağınız biri aracılığıyla yeni çıkış yolları ve gelecek planları için fırsat kapıları aralanacak. Yeni iş birlikleri ve ortak bir şeyler yapalım teklifleri gelecek.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.