Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

09.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün hem maceracı, hem de tedbirli olacaksınız. İçinizde iyi duyguların yükselmesi, üstlenmekten çekindiğiniz sorumluluklara daha istekli yaklaşmanızı sağlayacak. Fakat ilginç fikirleriniz olabilir ve hem arkadaşlarınızı, hem de önemli kişileri etkileyebilirsiniz. Bu arada heyecanınızı denetlemeniz gerekiyor. Karşılaştığınız kişiler ve alacağınız teklifler sizi heyecanlandırabilir. Gelişmeler olması gerekenden daha yavaş olsa bile isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün insan ilişkilerinden uzak durup kabuğunuza çekilme eğilimi gösterebilirsiniz. Amacınız biraz kafanızı dinlemenin yanında, belli bir gelişmeyi sakince zihninizde tartmak da olabilir. Tamamen arka plana çekilmeyin.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Üst pozisyondaki kişilere aktarmak istediğiniz fikirler varsa, görüşme talebinizi fazla ertelemeyin. Önümüzdeki birkaç gün size daha dikkatle kulak verecekler ve söylediklerinizden de etkileneceklerdir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişileri denetlemek yerine, onların duygusal yönlerini anlamaya çalışmalısınız. Sizin özgürlük yönlerinizi anlamakta zorlanabilirler. Kısıtlayıcı davranışlardan hoşlanmadığınız için de, birlikte olacağınız kişileri iyi seçmeli ve güvenebileceğiniz insanlarla çalışmalısınız. Maddi konularla ilgili yenilikleri denemek istiyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çok kıymetli fikirleriniz var ve bu anlamda desteklendiğiniz de aşikar. Ancak, özellikle belli bir kişi ya da grubun bu anlamda belli bir yere kadar arkanızda duracağını düşünüyorsanız, bir kere daha düşünmelisiniz.

Tüm gerçeklere ve bilgilere ulaşmadan sonuç çıkarmak doğru olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bilemediğiniz konular nedeniyle kayıp yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isterken yanlış kararlar alabilirsiniz. Hedeflediğiniz konular hakkında daha fazla çaba sarf etmelisiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlamalar da bugün aksilikler çıkabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

UMURSAMAZ tavırlarınız tepki toplayacak. Dünya yansa umursamıyorsunuz. Bunu çevrenize belli etmeyin. Kırılganlıklara yol açabilir.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde evinizle ilgili değişiklikler yapabilir, yaşadığınız alanı duygularınıza hitap edecek şekilde güzelleştirebilir, ilişkilerinizde geçmişin yansımalarını daha fazla hissederek, geçmişe özlem duyabilir ve varolan ilişkilerinizde güçlü duygularla sahiplenme ve bağlanma enerjisini daha yoğun olarak hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Fikirsel olarak huzursuz bir gün olabilir. Orijinal, değişik düşünceler sizi mutlu edebilir. Riski yüksek işlerinizde önemli şanslar ayağınıza gelebilir. Maddi konularda net olmaya çalışın.