Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

09.07.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Yapmak istediklerinizi gözden geçirecek ve ilginç fikirler ile ortaya çıkacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenmek sizi heyecanlandıracak. Yolculuk yapmak, başka yerlere gitmek ve bulunduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fakat sorumluluklarınız nedeniyle bulunduğunuz yerde durmanız gerektiğini düşünmek sizi rahatsız etse bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ayrıca önemsediğiniz kişiler ile birlikte ciddi işler yapabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek üzerinizde baskı duygusu uyandırsa bile güçlü olduğunuzu hissedeceksiniz.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün insan ilişkilerinden uzak durup kabuğunuza çekilme eğilimi gösterebilirsiniz. Amacınız biraz kafanızı dinlemenin yanında, belli bir gelişmeyi sakince zihninizde tartmak da olabilir. Tamamen arka plana çekilmeyin.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Üst pozisyondaki kişilere aktarmak istediğiniz fikirler varsa, görüşme talebinizi fazla ertelemeyin. Önümüzdeki birkaç gün size daha dikkatle kulak verecekler ve söylediklerinizden de etkileneceklerdir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay, aile ve yuva evinizi etkiliyor. Sevdiklerinizin size karşı takınacağı tavırların önemli olmasından dolayı, bugün kişisel ihtiyaçlarınızı onların istekleri doğrultusunda şekillendirmelisiniz. Yakın arkadaşlarınız ve çevrenizin sizden destek beklediklerini bildiğiniz halde, olayların dışında yaşamak gibi bir takıntınız var.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Her zaman olduğu gibi, en mantıklı ve gerçekçi düşünen burçlardan birisisiniz. Bugünlerde, akıl çerçevesinde bazı konular hakkında ikna etmeye çalışacağınız kişiler olursa(YA DA OLABÝLÝR), bu konuda hiç zorlanmayacaksınız.

Tüm burçlar için gün geneli: Değişik veya sürpriz olaylara ya da yeniliklere açık bir güne başlıyoruz. Bazı işleri ilerletmek, tamamlamak ya da girişimlerde bulunmak isteğimiz artabilir ya da hayallerimizin üzerine gitmek isteyebiliriz. Başarılı olma isteği artıyor. Öğle sonrası saatlerde, sosyal ilişkiler ön plana çıkıyor. Spritüel konulara eğilebileceğimiz, şifa enerjisinin yüksek olacağı veya yardımlaşma duygularının artacağı ya da yardım etme isteği oluşturacak olaylara açık bir gün olabilir. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili akıcı koşullar oluşabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Hedeflediğiniz konular içi plan yapabilirsiniz. Gün içinde alışveriş için zaman yaratacaksınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bir ortağınızla aranızda güç savaşları başlayabilir. Empati yeteneğinizi kullandığınız zaman, başarı size hızla gelecektir. Grup çalışmaları yapın. gelecektir. Grup çalışmaları yapın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlarda yer alabilir, arkadaş çevrenizi ziyaret edebilir, gruplar içerisinde yer alabilirsiniz. Bu zaman diliminde maddi konularda geçici bir karışıklık yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde özgüveninizi yüksek tutmanız gereken bir zamandasınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda idealist yaklaşımlarınız varsa, iş potansiyeliniz ve gösterdiğiniz disiplin sonucunda hayallerinize kavuşmanız an meselesi. İş alanlarınızda önemli kararlar devrede olabilir.