Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

09.09.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Dikkat gerektiren konulara yönelik başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca araştırmak istediğiniz konular ile ilgilenen arkadaşlarınız ile görüşebilir ve onların desteğini alabilirsiniz. Ayrıntıların önemli olduğu işler yapanlar için verimli bir dönem... Çevrenizdeki kişilerin farkına varamayacağı detayları tespit edebilir ve şaşırtıcı bir etki yaratabilirsiniz. Bu arada çevrenin saygı duyduğu kişilere karşı davranışlarınıza özen göstermelisiniz. Sizi destekleyen kişileri karşınıza almaktan kaçınmalısınız.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Mantığı ön planda tutan bir burç olsanız da, bugün hayal dünyanız ön plana çıkabilir. Bunu engellemeyin, bu dünyada gezintiye çıkaracağınız kişilere son derece keyifli bir gün yaşatabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Mantığı ön planda tutan bir burç olsanız da, bugün hayal dünyanız ön plana çıkabilir. Bunu engellemeyin, bu dünyada gezintiye çıkaracağınız kişilere son derece keyifli bir gün yaşatabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan, proje, ilişki veya refah ya da mutluluğunuzu etkileyebilecek tuhaf denilebilir bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Sizi yoran bazı iş, düzenleme veya programlar sona ererse, endişelenmeyin.

Zira, her şey sizin yararınıza olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde çalışma arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ani plan değişiklikleri yapabilirsiniz. İşlerinizle ilgili gelecek yönünde kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda elinizden gelenin en iyisini yapacağınız bir gündesiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Beslenmenize dikkat edin.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugünlerde aldığınız kararların arkasında dururken zorluk çekiyorsunuz ancak bilmelisiniz ki kararları ihtiyaçtan aldınız ve o kararlar size gerekli. Güçlü olmayı öğrenmelisiniz. PARA: Maddi sıkıntı bir türlü yakanızı bırakmıyor. Bunun nedeni lükse kaçan masraflarınız olabilir. İş yerinizde tansiyon bu aralar oldukça yüksek. Biraz sakin kalmalısınız. SAĞLIK: Son derece sağlıklısınız. Ancak duygusal olarak kendinize bir türlü söz geçiremiyorsunuz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi dinlendirebileceğiniz pozitif ortamlarda yer almalı, iletişim konusunda sakin bir tavır benimsemelisiniz. Ruhunuzu dinlendirecek enerji çalışmaları ve meditasyonlardan faydalanabileceğini bugün, arkanızdan konuşulan bir takım konuları da öğrenebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla iletişiminizde yeni alanlar ön plana çıkacak. Ortaklı işiniz varsa ortağınızla beraber hareket etmekten mutluluk duyacaksınız. İş ve hizmet alanlarınız yoğun olacak.