Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

10.07.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Yapmanız gereken olağan işler ile ilgileneceksiniz ve çalışmalarınızı bildiğiniz gibi sürdüreceksiniz. Akşama doğru ilginç fikirler uyanabilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Hem eski bilgiyi, hem de yeni teknoloji ile geliştirilen ürünler ilginizi çekecek ve çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada sizden daha farklı bilgiye sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz veya bu tip kişiler ile ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle akşama doğru karşılaşacağınız kişiler alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Ayrıca eviniz, yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Kova burcunun bugün genel durumu

Ev ile ilgili konular zihninizi meşgul edebilirler. Evde geçirdiğiniz vakit bugün size büyük mutluluk verecektir. Aile bireyleri arasında gerilimler varsa, bunları gün içerisinde giderebilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş çevreniz size karşı daha dürüst davranabilir. Sizden gizlenen problemler açığa çıkarsa, insanlara gerçekleri gizledikleri için tepki göstermek yerine çözüm yolları üretmeye yönelin.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Cesaret isteyen işlere yatkın değilsiniz. Her zaman kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum; aile ilişkileriniz etkilerken, çevrenizde sevilen bir kişi olmanız sayesinde, iş ilişkileriniz de olumlu bir şekilde gelişecek. Bilinçaltı motivasyonunuz oldukça belirgin ve yönlendirici seyrediyor.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýşaretler bazı konularda yanlış yapabileceğinizi ya da yanlış yaptığınızı gösteriyor.

Belli şekilde davranmamanız için gerekli tüm nedenler ortada olabilir ya da tam tersi, siz, bu eski, demode ve yararsız nedenleri yaratma konusunda ısrarcı oluyor olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Ay’ın Merkür, Neptün ve Mars’la olumlu açıları, yazılı ve sözlü iletişimin daha rahat akacağı, spritüel konulara merak duyabileceğimiz, yardımlaşma, konuşarak problemleri geride bırakma veya empati yapma özelliklerimizin ön planda olacağı ve birbirimize karşı daha özverili davranabileceğimiz, maddi konularda karlı gelişmelere açık veya cömert olduğumuz olumlu bir gündeyiz. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili konularda en iyisini yapmak için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Gelecek yönünde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde alternatif planlar yapabileceğiniz zamanlar var. Bugün göz önünde olmaktan hoşlanacaksınız. Üstlerinizle ilgili konularda dikkatli olmanızda fayda var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sizden bir şeyler gizlendiği kanısındasınız. Kendinizden emin olduğunuz sürece böyle yersiz düşüncelerin sizi esir almasına izin vermemelisiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kalabalık ortamlar, gruplar, takım çalışmaları, seminerler, sosyal etkinlikler ve davetlerde yer alabilirsiniz. Aşk hayatınızda içsel olarak gelgitler yaşayıp kararsızlık hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün enerjiniz düşük olacağından ev ortamınızda olma arzunuz yüksek olacak. İş alanlarınızda üzerinize düşen görevleri yerine getirmeniz istediğiniz, tatmini sağlayabilir. Partnerinizle bağlantılarınız bu aralar oldukça güçlü.