Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

13.02.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Düşüncelerinizi ve duygularınızı dengeleyeceğiniz bir gündesiniz. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır. Bir süreden beri canınızı sıkan bazı gelişmeleri düşünmeye fırsat bulabileceksiniz ancak işinizle de gerektiği şekilde ilgileneceksiniz. Zihinsel bazı aktivitelerle ilgilenebilir ve oldukça yerinde kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ve iletişimlerinizde artışlar olabilir. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz.


Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ruhsal, fiziksel veya duygusal içerikli görüşmeler, konuşmalar veya seyahatler farklı kazanımlara neden olabilir. Bazı konuşmalar durumu daha iyi analiz etmenizi sağlayabilir. Belirsizlikler ya da mevcut düzenlemelerde değişiklik ihtiyacı söz konusu. Tüm burçlar için gün geneli: Enerjik ve savaşçıyız. İstediğimizi almak veya ilerlemek istediğimiz konularda durmamak istiyoruz. Ancak, sabah saatlerinde boşluğa giren Ay akşam saatlerine kadar kararsızlık yaratıyor veya belirsizlikler engelleyici oluyor biraz. Daha esnek olabilirsek daha fazla yol alabiliriz. Geceye doğru konsantrasyonumuz yükseliyor, eğer takıntılı kişilik özelliklerimizi veya melankolik ruh halimizi engelleyebilirsek sorumluluk isteyen işleri tamamlayabiliriz. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizle ilgili konularınız gündeminizi etkileyebilir. Sosyal konularınızla ilgilenmek isteyeceğiniz zamanlar var. Yoğun bir iş temposu içinde kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili yeni eğitimlere başlamak için fırsatlar çıkabilir. Akşam saatleri de aynı hızla devam edecek. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyeceksiniz.Beklemeyi bilmediğiniz için, bir çok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Bugün, duygularınızı coşkulu bir şekilde karşı tarafa yansıtacaksınız. İhtiyacınız olan beraberlikte uyum içinde olmak istiyorsunuz fakat sizin inatçı tavırlarınız, onun bitmeyen egoları yüzünden aranızda sürtüşmeler uzayabiliyor.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün bir arkadaşınızla ilgili bir konuda kendinizi haddinden fazla sorumlu hissedebilirsiniz. Yapılmış suçluluk duyacağınız bir hatanız yoksa eğer, öyleymiş gibi davranmayın. Başkalarının hatalarını üstlenmeniz gerekmiyor.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.