Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

15.03.2016 tarihli Kova burcu yorumu

Sabah saatlerinde ciddiye aldığınız konularla ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Fakat kendinizi genel olarak bugün iyi hissedeceksiniz ve korkularınızdan uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yeni projeler yapabilirsiniz ve ilginç davetler alabilirsiniz. Sinema, tiyatro ve eğlence yerlerine gidebilir, arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde hem aşk, hem de parasal konulara yönelik ilginç gelişmeler olabilir ve moraliniz yükselecek. Sevdiklerinizle görüşebilir ve keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Önemsenmek istediğiniz için ciddi davranabilirsiniz. Ancak bugün daha neşeli ve sempatik bir tavır içinde olacaksınız.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Duygularınız bugün güç kazanabilirler. Bu nedenle, yakın çevrenize daha duygusal ve sıcak biçimde yaklaşabilirsiniz. Yaratacağınız samimi hava, ilişkilerinizi daha da kuvvetlendirmenize yarayabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş ortamında bir süreliğine fazla iletişimci olmamaya karar verebilirsiniz. Kendinizi dış dünyadan soyutlayıp yalnız başınıza iş görerek gerçekten de daha verimli olmanız mümkündür.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi meşgul edebilir. Hobileriniz için para harcayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla işin içine girebilirsiniz. Parasal konularda farklı fikirler oluşabilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendi yaşam tarzınızı başkalarıyla mukayese etmemelisiniz. Eleştiri oklarınızı onlara doğru yöneltmeyin. Sinirli olduğunuzda insanlardan uzak kalın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda önemli olaylara açık bir dönemdesiniz. Duygusal yönden harcamalarınız hızlanabilir. Abartılı davranmadan yolunuzda ilerleyin. Arkadaşlık ilişkileriniz sizi gerebilir.