Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

15.04.2016 tarihli Kova burcu yorumu

Korku uyandıran olaylar karşısında cesaretinizi ortaya koyabilirsiniz ve başarılı olabilirsiniz. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Fakat acele etmeyin ve şimdilik gelişmeleri akışına bırakın. Hem ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz, hem de şimdiye kadar aradığınız kişi veya proje ile karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. Bugün meydana gelen gelişmeler sizi memnun edecek ve baskı duygusundan uzaklaşıp yaratıcı ve özgür kişiler ile ilgileneceksiniz. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile iş arkadaşlarınızı ve güç lü kişileri etkileyebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bazı yakın akrabalarınız, hayatlarında gündemde olan bir konu ile ilgili özgün fikirlerinize ihtiyaç duyabilirler. Kendileriyle uzun konuşmalar yapıp konuyu iyice öğrenebilir, değerli öğütler ve fikirler verebilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Üst pozisyondaki kişilere aktarmak istediğiniz fikirler varsa, görüşme talebinizi fazla ertelemeyin. Önümüzdeki birkaç gün size daha dikkatle kulak verecekler ve söylediklerinizden de etkileneceklerdir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte programlar yapabilirsiniz. Ev hayatınızdaki teknik konuları çözmek için uygun bir gündesiniz. Ani gelişen olaylar gündeminizi değiştirebilir. Günün ikinci yarısı eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yaşayacağınız karşıtlıklara duyarlı olmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün hızlı düşüneceksiniz ve hareketli olacaksınız. Alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için sabırsızlık hissedeceksiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev alım-satım-kiralama işlerinizde bir teklif karşınıza gelebilir. Uzun zamandır süren bir miras davanız varsa elinize bir miktar para geçebilir. Ev alanlarınızda şans sizden yana olacak.