Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

15.07.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün istekleriniz artacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Gelişmeler yavaş olabilir ve gerilim hissedebilirsiniz ancak geriliminizi çevrenize yansıtmayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğinizle haberleşebilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Ancak gün içinde bütün dikkatinizi pratik konulara odaklayacaksınız ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. İş arkadaşlarınız ile tartışmayın ve çözümleyici olun. Aslında moralinizi yükselten gelişmeler olacak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün maddi konular üzerine eğildiğinizde dürtülerinizi işe karıştırmamaya dikkat edin. Mantığınızı devreye sokmalı ve takip edeceğiniz bir program hazırlamalısınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizdeki bazı kişiler, bazı şeyleri zorla kabul ettirmeye çalışabilirler. Görüşlerindeki hataları çatışma içine girmeden ortaya koyarak düzeltilmelerini sağlayın.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün bildiklerinizi çevrenize yansıtma konusunda savaş vermek zorundasınız. İş tekliflerini çevre koşullarınızla sınırlayarak değerlendirmemeli ve daha geniş bir açıdan bakmalısınız. İsteklerinizin geçici olması konusunda bulgularınız sizi yanıltabilir. Sabit kararlar almak için henüz çok erken. Bugün enerjik görünüyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde karşı tarafla diyaloglarınızda daha dikkatli hareket etmenizde fayda var.

Her ne kadar söyledikleri ilginizi çekmese bile, dinliyor ve anlıyor izlenimi vermeniz ilişkilerinizin kuvvetlenmesini ve sizi daha fazla ciddiye almalarını sağlayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasındaki açı hayalperest olmaya yatkın olduğumuz şu günlerde, ilişkilerin gerçekçi doğası veya ikili ilişkilerde yaşanabilecek olası gerilimler veya soğukluklar nedeniyle ayaklarımızın yere basmasını sağlayabilir. Birkaç gün için, ilişkilerde isteklerimizin cevap bulması ya da ihtiyaçlarımızın karşılanması zor olabilir ya da baskı altında, sevgisiz veya engellenmiş hissedebiliriz. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konuları çok fazla büyütmemeye özen gösterin. Bu durum gerilmenize ve etrafınızdaki insanlarla tartışmanıza neden olabilir. Para konularıyla ilgili yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Ortaklarınızla ilişkileriniz gerilebilir, planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde sabırlı olmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İyi niyetinizin karşılığını alacaksınız. Hazır enerjinizde yüksekken, kendinize ve hislerinize güvenin. Yaşadığınız sorunların üzerine gidin.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sevildiğinizi ve korunduğunuzu daha fazla hissedebilir, özellikle akşam saatlerinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Finansal ve alım satım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir gündesiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sağlığınıza ve iş alanlarınıza dikkat etmelisiniz. Özel hayatınızda, işiniz yüzünden zorlanabilirsiniz. Toplum içinde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla tartışmalar yaşayabilirsiniz.