Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

17.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün sizi zorlayan olaylara karşı direnciniz yüksek olacak. Yaşam enerjiniz ve istekleriniz çok yüksek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Bu arada sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz fakat aynı zamanda sorumluluklarınızı yerine getirmeyi başaracaksınız. Enerjinizi yapıcı bir biçimde kullanabilirsiniz ve böylece önem verdiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Bugün yardım kurumları veya size ihtiyacı olan kişiler ile ilgileneceksiniz ve böylece kendinizi önemli hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Maddi konularla ilgili bazı düşünceler içerisine girebilirsiniz. Aklınız, özellikle belli bir konuya takılıyor olabilir. Eşiniz veya yakın aile çevrenizden başka bir kişinin bu konuya sizi tatmin edecek bir çözüm getirmesi mümkün olabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Ortak kaynaklarla ilgili gelişmeler ve bir takım hamleleriniz, yeni bir projenin finansman kaynağını yaratama şansı getirebilir. Bu hamleleri yapmadan önce finans konusunda uzman kişilerle görüşmeler ayarlamanız mümkündür.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, güçlü enerjiniz sayesinde tüm engelleri kısa sürede aşıyorsunuz. Kendinizle ilgili tenkitlere karşısınız. Aykırı davranışları olan kişileri tenkit etmenin bir anlam teşkil etmeyeceğini bilmeli ve fikir vermek dışında olaylara çok fazla karışmamalısınız. Moralinizin çabuk bozulması halinde kendinizi hasta gibi hissediyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki iki hafta boyunca yeni ay sayesinde yeteneklerinizin ve neler yapabileceğinizin farkına varabilirsiniz.

Sahne sizin! Herkese kim olduğunuzu gösterin derim ’ce! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Ýkizler burcunda meydana gelecek yeni ay, geçmişin başarılarına ya da tamamladığımızı düşündüğümüz işlere güvenerek hareket edemeyeceğimize işaret ediyor. Alelacele yeni başlangıçlar yapma veya yeni kararlar alma durumları söz konusu olabilir. Bilgi ve haber akışının hızlanacağı günlerdeyiz ve ortaya çıkan her bilgi veya haber başka bir olaya işaret ediyor olabilir. Resme giren Mars temkinli başlangıçlar yapmayı zorlaştırabilir, ancak bugünlerde atacağımız adımlar ileride büyüyüp gelişecektir. Çift düşünceler, ikili durumlar da karar almayı zorlaştırabilir, ama Mars ve yeni ayın birbirine yakın konumu, acele hareket etme isteğini arttıracağa benziyor. Ülkemiz açısından bakıldığında ise, gökyüzünün konumu, kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar, gizli planlar veya düşmanca hareketler olarak yorumlayabileceğimiz bir süreci ön plana çıkartıyor diyebilirim ’ce. Ya da yeni ayın 12.evimizde olduğu hesaba katılırsa, hastaneler, hapishaneler, özgür hareketi engelleyen her tür kapalı mekan v.b başlıklarda yeni gündemler oluşabilir. Aceleci davranmamayı başarabilirsek yeniliklere açığız. Bu yeni ay da, gökyüzündeki değil, bölgedeki haritaları daha iyi okumakta fayda var. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızı koruma isteği içinde olabilirsiniz. Hassasiyetinizin arttığı durumlarda sorumluluklarınızda artabilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili sıkıntıları ihmal etmeyin. Gündelik programlarınız sizi rahatlatacaktır. Akşam daha akıcı koşullar söz konusu.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni bir atılımın tam sırası. Bol paranın kapıları açılabilir. İş hayatınız bol kazançlı olacak. İlişkiniz sizin istekleriniz üzerine kurulu. Sevdiğinizi de hoş tutun.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi, duygularınızı ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyebilir, ilişkilerde enerjinizi tam olarak ortaya koyarak, yapmak istediklerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Partnerinizle etkili iletişim kurabileceğiniz bugün, eğitimler ve seyahatlerden de fayda görebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile ilişkileri ve özel hayatınızda geçici problemler ve mesafeli yaklaşımlara açık bir zamandan geçeceksiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeniayla birlikte aşka yelken açabilirsiniz. Önemli bir sportif faaliyete yazılabilir, çocuk yapma kararı alabilirsiniz. Varsa çocuğunuzla ilgili kararları yeniaydan sonra devreye sokun.