Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

18.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Parasal konulara yönelik girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular içinizde uyanacak ve bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat karşılaştığınız olaylar ve kişiler duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Hatta karşılaştığınız bir olay, duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler sizi heyecanlandırabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için her zaman olduğundan daha fazla çalışmaya gönüllü olabilirsiniz.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Ev ile ilgili konular zihninizi meşgul edebilirler. Evde geçirdiğiniz vakit bugün size büyük mutluluk verecektir. Aile bireyleri arasında gerilimler varsa, bunları gün içerisinde giderebilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş çevreniz size karşı daha dürüst davranabilir. Sizden gizlenen problemler açığa çıkarsa, insanlara gerçekleri gizledikleri için tepki göstermek yerine çözüm yolları üretmeye yönelin.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakın dostlar ve kardeşlerle yapılan ortaklıkların ön planda olması sizi olumlu etkileyecek. Bugün hiçbir şeyi şansa bırakmamalısınız. Duygularınızda yenilenmeler söz konusu ve kendinizi rahat hissetmeli ve tepkilere hazır olmalısınız. Kendinizi savunma konusunda oldukça başarılı olduğunuz kesin.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gözlerinizi açın! Gökyüzünün konumu, aslında geri planda kalmanız gerekirken, bazı konuları zorlamanıza (veya tam tersi v.b) neden olabilir.

Daha tecrübeli kişilere danışmanın faydalı olacağı günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. İlgilendiğiniz işlerinizdeki engelleri açmak için kendinizi yorabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızı göz ardı etmeyin. Beraber çalıştığınız insanların dertlerine ortak olacağınız zamanlar var. Öğle saatlerinde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Ani değişiklikler olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi kuvvetli ve istekli hissedeceksiniz. Önemsediğiniz kişilerin desteği ile rahatlayabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren enerjinizi bulunduğunuz ortamlarda en iyi şekilde yansıtabilir, görüşmeleriniz ve yapmak istediğiniz işlerde başarı elde edebilirsiniz. Sportif faaliyetlere zaman ayırabileceğiniz bugün, özel hayatınızda keyifli görüşmeler yapabilir, istediğiniz sonuçları daha rahat elde edebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve hizmet alanlarınızda doğru iletişim ve ilişkilerle ilerleyecek, yaratıcılığınızın karşılığını alabileceksiniz. Yakın çevre iletişiminizde ani tavırlardan kaçının. İş alanlarınızda kalıcı sonuçlara odaklanmalısınız.