Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

18.07.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Anlayışlı ve yapıcı davranacağınız bir dönemdesiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konulara yönelik bakış açınız değişiyor. Zaten karşılaştığınız olaylar tarzınızı ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Daha önce istediğiniz halde değiştiremediğiniz alışkanlıklarınızı şimdi değiştirmeye başlıyorsunuz. Böylece kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik ilginç gelişmeler olabilir. Veya siz daha özgür ve yaratıcı bir tavır içinde olabilirsiniz ve çevrenizdeki kişileri etkileyebilirsiniz. Bugün isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkileriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Ev ile ilgili konular zihninizi meşgul edebilirler. Evde geçirdiğiniz vakit bugün size büyük mutluluk verecektir. Aile bireyleri arasında gerilimler varsa, bunları gün içerisinde giderebilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş çevreniz size karşı daha dürüst davranabilir. Sizden gizlenen problemler açığa çıkarsa, insanlara gerçekleri gizledikleri için tepki göstermek yerine çözüm yolları üretmeye yönelin.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Planlarda sıklıkla değişiklikler yapılması gerekebilir. Dolayısıyla, gün itibariyle akışa göre hareket etmenizde fayda var. Özgür ruhunuz dikkat çekmenize neden oluyor.

Rutinin dışına çıkması zor kişilerin size ayak uydurmasını beklemeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay, eğlenceli aktivitelerle zaman geçirme arzumuzu arttıracak, bizi sosyalleştirecektir. Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı verici ve cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinde Satürn etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz veya belli belirsiz bir stres yaşanabilir o kadar. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün olumlu ve pozitif bir bakış açısı içerisindesiniz. Ancak ilişkilerinizde biraz daha gerçekçi davranmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Aşıklar... Aşk hayatınızda var olan problemleri çözdüğünüz ve ilişkinizdeki mutluluk çıtasını yükselttiğiniz günün içindesiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde yakın çevre, kardeşler ve özel hayatınızda iletişim konusunda sakin, sabırlı ve ılımlı davranmanızın faydalı olacağı, olası problemlere açık, internet siteniz ve blogunuzla ilgili düzenlemeler yapabileceğiniz, eğitimler ve seyahatlerden faydalanabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkileriniz sizi mutlu edebilir. Ortaklaşa yaptığınız işlerinizde, ortağınızdan fayda sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizde ilginç olaylar yaşanıyor ve bu sizin de hayatınızda etkili olabilir. Dargın olduğunuz insanlarla bugün barışabilirsiniz.