Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.01.19 tarihli Kova burcu yorumu

Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Kendiniz ve yaşamınız hakkında çeşitli düşüncelere gömülebilirsiniz. Bu, yalnız kalmayı arzu etmeniz sonucunu doğurabilir. Kendi içinizde değerlendireceğiniz çok şey olabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Kendiniz ve yaşamınız hakkında çeşitli düşüncelere gömülebilirsiniz. Bu, yalnız kalmayı arzu etmeniz sonucunu doğurabilir. Kendi içinizde değerlendireceğiniz çok şey olabilir.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Planlı olmanız ve hedef belirlemeniz durumunda istediklerinizi yapabilirsiniz. Yaratıcı ve zeki fikirleriniz gayretli çalışmalarla birleşirse olumlu geri dönüşler elde edebilirsiniz. Romantik planlar veya enstantaneler günü güzelleştirebilir.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gündeminizde fark edemediğiniz konular yaşanabilir, dikkatli olmakta fayda var. Ruhsal gelişiminizle ilgilenip, içe dönmek isteyebilir, sıkıntılı bir sürecin sonlanmasını yaşayabilirsiniz. Bugün kabullenmek durumunda kaldığınız süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Kendinizi duygusal engellenmeler içinde hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir.Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz.. Bugün, duygusal konularda yaratıcılığınız artıyor ve paylaşımlarınızda olumlu davranacaksınız. Karşı cinsin ilgisini üzerinize çekecek ortamlarda bulunacaksınız.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün olan olayların ve konuşulanların ardında mutlaka bir art niyet aramaya çalışmayın. Gereksiz bir şüphecilik ve takıntılı fikirler nedeniyle kendinize zarar verme durumuna dikkat. Olaylar çok fazla kontrolünüzde değil bugün.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Yorum arşivi