Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.01.22 tarihli Kova burcu yorumu

Yoğun duygular ve kuvvetli istekler içinde bulunduğunuz bir gün... Gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Bu arada olması gereken olaylar gecikmiş olabilir ve istekleriniz değişebilir. Ancak Aceleci davranmayın ve sabırlı olun. İstikrarlı ve kararlı olanlar sorunlar ile başa çıkmayı başaracak ve isteklerini gerçekleştirmek için başarılı girişimlerde bulunacaklar. Sabır göstermeniz gereken durumlar olabilir ve isyankar bir tavır sergileyebilirsiniz. Fakat daha yapıcı ve çözümleyici olduğunuz bir dönemdesiniz. Sorunlar ile başa çıkacak gücü içinizde hissediyorsunuz. Böylece kararlarınızı sürdürmeyi başaracaksınız.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sevgi ilişkiniz günün ana konusu olacaktır. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda güzel bir uyum doğması günün ana konusu olabilir. Duygusal konuları da sorunları da son derece sakin bir biçimde tartışabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bu günlerde, uyumu öne çıkartan yaklaşımlardan uzaklaşmayın. Kendi fikirlerinizi zorla kabul ettirmeye çalışmaktan kaçının. Olumlu iletişimler ve ikna kabiliyetiniz sayesinde zaten dediğinizi yaptırabilirsiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. Özel planların olumlu geri dönüşleri olabilir. Bazı konularda farkındalığınız artıyor. Ancak, bazı planlarınızı ya da niyetlerinizi yerine getirebileceğinizden emin olana kadar paylaşmamanızda fayda var. Büyük resme odaklanın! Tüm burçlar için gün geneli: Sezgilerimizin, merhamet, empati ve şefkat başlıklarının ön plana çıkabileceği, aldatıcı veya yanlış yönlendirmelere açık bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde yanıltıcı tavırları olan kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Bugün ve yarın etkili olabilecek diğer bir etkiyse, saldırgan ve düşmanca tavırları olan kişileri gündeme taşıyabilecek olması olabilir. Dolayısıyla, sözel sataşmalara maruz kalmamak için ilişkilerinizin gergin olduğu kişilerden veya riskli yerlerden uzak durmanızda fayda var. Gün genelinde birbirimizi koruyup kollama ve birlikte hareket etme arzumuz yüksek. Sularla, akışkanlarla ve kimyasallarla bağlı konuların da ön plana çıkabileceği iki günlük süreçteyiz. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün farkında olmadan harcamalarınızı abartabilirsiniz, ödemelerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Öğlene kadar işlerinizi toparlamakta fayda var, işleriniz istediğiniz hızda gelişmeyebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak yararlı işler yapmak isteyebilirsiniz. Hayaller içinde olup, işlerinizi aksatmayın. Karar vermeniz gereken konularda daha özenli olmalısınız.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşka bakış açınız gün geçtikçe değişiyor. Merkür, burcunuzda geri gitmesine rağmen karşı cins üzerinde etkili olmak istemeniz, son derce doğal. Bugün, derin düşünüyor ve partnerinizin kusurlarını yargılama konusunda gerçekçi davranıyorsunuz. Yaşadığınız hayal kırıklıkların üstesinden gelmeyi iyi biliyor olmanız sizin için avantaj oluyor.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Maddi ihtiyaçlarınızbugün sizi biraz yorabilir. Büyük miktardaki ödemeler ya da uzun vadeli olup da sizi şimdiden düşündüren harcamalar için biraz daha temkinli olmalısınız. Son dakika golleri hesabınızı iyice şaşırtabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.