Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.03.25 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün yakın ilişkiler açısından iniş çıkış yaşayabilirsiniz, yakın çevrenizde ve evinizde duygusal problemler yaşamanız muhtemel. Baskı altında tutuğunuz duygular ani şekilde ortaya çıkarak sizi ve ailenizi şaşırtabilir. Bugün aile fertlerinizden size manevi destek olmalarını bekleyebilirsiniz.

Aşk:

Romantik eğilimlerinizin yüksek olabileceği bir gün. Venüs, duygularınızı depreştirebilir ve geçmişe bağlı hisleriniz aşk konusunda gerçekleri görmenizi engelleyebilir

İş:

Kritik bir gündesiniz. İş yerinizdeki gelişmeler sinirlerinizi zorlayabilir. Tarafsız ve soğukkanlı olmaya bakın. Bu gerginlikler aile yaşamına da yansıyabilir. İletişimin hızlı aktığı ve sözlerinizin dikkat çekeceği bir gündesiniz.

Para:

Ay ın durumu eşinizin desteğini birçok konuda görebileceğinize işaret ediyor. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Hareketli bir gün sizi bekliyor. Kısa yolculuklar ve yeni sorunlar söz konusu. Değişikliklere açık olmalısınız.


Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çok istediğiniz konularda veya hedefleriniz bağlamında önemli adımlar atabileceğiniz veya girişimlerde bulunabileceğiniz günlerdesiniz. Bu esnada gelecek sürpriz destekler daha hızlı ilerlemenize veya tanınmanıza yardım edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güneş ve Satürn arasındaki olumlu açı hayatınızın önemli alanlarında ilerlemeniz için istekliliğinizi arttırmakla kalmayıp, bu işler için gerekli planları yapmanızı sağlayacaktır. Önemsediğimiz konularda çalışmalarda bulunabileceğimiz, iletişimimizin(görüşme, buluşma, yazışma, toplantı v.b) artabileceği, uzun vadeli adımları destekleyen, ilerlememizin önünde kısmen daha az pürüzle karşılaşacağımız ve zihinsel anlamda hızlı olduğumuz birkaç günlük süreçteyiz. Otorite konumundaki kişilerce(yönetici, baba, öğretmen v.b) desteklenebilir veya bu tür kişilerle görüşme olanağı bulabiliriz. Akşam saatlerinde değişik şeyler deneyebiliriz veya yenileyici koşullar ya da farklı olaylar söz konusu olabilir. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi yaratıcı işlerde daha iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var. Gün içinde iş hayatınız yoğun geçebilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İlerleyen saatlerde keyif aldığınız kişilerle programlar yapabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, sadece sorumluluklarınızla ilgilenin. Hayal gücünüz oldukça yoğun ve rüyalardan çok etkileniyorsunuz. Biraz düşünürseniz, gündüz saatlerinde kafanızı meşgul ettiğiniz konuları silemediğinizi göreceksiniz. Sanki yaşamınızda, sürekli bir şeylere geç kalıyormuş gibi kendinizi şartlamayın. Duygularınızda olan olumsuzluklar vücudunuzu da etkileyebiliyor.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Çok uzaklara ve yeniliklere bakmaktan en yakınlarınızın ihtiyaçlarını görmekte zorlanıyorsunuz. Bugünlerde yakınlara odaklanma ihtiyacı yüksek. Sizin yapacağınız bir şey olmasa bile nereden destek geleceğini gösterebilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.