Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.05.31 tarihli Kova burcu yorumu

Yapmanız gereken sürüyle özel işiniz var. Hepsini dar zamana yığmak bazı ziyaretlerinizi biraz aksatacak gibi. Geç saatlerde yapacağınız ani bir program, sizi bu gece uykusuz bırakabilir. Sürprizlerle dolu bir gece geçirebilirsiniz. Yorucu geçen günlerden sonra dinlenmeyi hak ettiğinizi düşünüyorsunuz, ama yine yorucu bir gün sizi bekliyor.

Aşk:

Bir bütünlük içinde ilişki sürdürmenize rağmen, sizin dışınızdaki gelişmelere boyun eğmek zorunda kalabiliyorsunuz. Uzun zamandır baş başa kalma hayalinizi gerçekleştirmeniz bugün de zor.

İş:

Sizden bugünlerde hem iş konusunda hem de özel sorunlarla ilgili destekler istenebilir. Bir iş arkadaşınızın enteresan kişiliğini bugün fark edeceksiniz. Bu, ona karşı ilginizi arttırmanıza neden olacak.

Para:

Parasal konulardaki ani kararlarınız, bütçenize zarar verebilir. Biraz daha sakin düşünüp alış verişe çıkın. Bazen harcamalarınızda aşırıya kaçabiliyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çok sorguladığınız bir ilişkiniz, bugünler içinde size büyük şaşkınlıklar yaşatabilir.


Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Genelde, size anlatılanlara inanma veya şüphe duymama eğiliminiz yüksek olsa da, bugünlerde bazı konularda kafanızda soru işaretleri varsa veya bazı konuşmaları şaibeli buluyorsanız üzerinde durmanızda ve araştırma yapmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında yolculuklar ya da uzaklarla ilgili işler olabilir. Öğle sonrasında daha esnek ve sabırlı olmaya gayret edin.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sizi ilgilendiren tüm konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Israrcı davranışlarınızın altında geleneksel tavırlarınız yatıyor. Bugün, kendinizi dingin ve yaratıcı bir şekilde ifade etmelisiniz. Duygularınız ve mantığınız güçlü bir kombinasyon halinde. Olayların üstesinden cesaretle gelebileceğinizi unutmamalısınız.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.