Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.06.01 tarihli Kova burcu yorumu

Arkadaşlarınızla dertleşmeyeli uzun zaman oldu. Arada bir toplanıp sohbetler etmenin çok iyi geleceğini düşünüyorsunuz. Ama bunun için harekete geçmeniz gerekiyor, onlarla bu düşüncelerinizi paylaşın. Bugün uzun bir süredir beraber olmadığınız dostlarınızla birlikte güzel zaman geçirme fırsatı elde edeceksiniz.

Aşk:

Her şeyi oluruna bırakmakta bazen yarar var. Tarafların yeni bir ilişkiye yarı hazır, yarı kapalı tavırları endişeler yaratabilir. Ama fazla zorlayıcı olmak dostluğu da tüketebilir.

İş:

Siz diğer iş arkadaşlarınız gibi bazı olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. İşinizi seviyor olmanız, işyerinizdeki gruplaşmalardan olumsuz etkilenmenizi engelliyemiyor. Duyarlı kişiliğiniz pek mutlu görünmüyor.

Para:

Parayla cezalandırma sizin yönteminiz değil. Bu konularda vefasızlık örneği vermiş birtakım dostlara bile krediniz açık duruyor. Yine de bu, insana uygun, paraya ise ters düşen bir tarz gibi görünüyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Duygularınızı birazda mantıkla harmanlamanız, çevrenizdeki fenalıklardan sizi koruyabilir. Duygusal kişiliğiniz fazla üzülmenize neden oluyor .

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşk yaşamınızda sizi etkileyen önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Bugün bir çok renkli olay sizi bekliyor. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz. Sıra dışı ilişkileriniz ve flörtlerinizle enerjinizi ortaya koyabilirsiniz. Partnerinizle ortak ve eğlenceli ortamları paylaşmak isteyeceksiniz. Fakat geçici durumlar için, önemli sözler vermemelisiniz

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Genelde, size anlatılanlara inanma veya şüphe duymama eğiliminiz yüksek olsa da, bugünlerde bazı konularda kafanızda soru işaretleri varsa veya bazı konuşmaları şaibeli buluyorsanız üzerinde durmanızda ve araştırma yapmanızda fayda var.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgili bitişler olabilir. Hedefleriniz için daha hızlı ilerlemek isteyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde yaşanan sıkışıklıklar keyfinizi kaçırabilir. Bürokratik engellerle uğraşabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün ortasında duygusal paylaşım içinde olacağınız birilerini arayabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş arkadaşlarınız ve üstlerinize karşı sorumluluklar önem kazanacak. Bu sorumlulukları yerine getirmek ileride büyük avantajlar sağlayabilir size.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca hayatınızda ilgi, sevgi ve hoşgörü ihtiyacınız artarken, başarılı görüşmeler yapabilir, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilir, iş hayatınızda pozitif ilerleme kaydedebilir ve iş görüşmelerinden olumlu sonuçlarla ayrılabilirsiniz. Yemek düzeninize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Oldukça yoğun bir gün olabilir. Çalışarak ve kendinizi göstererek ilerlemek isteyeceksiniz. Yapmanız gereken işlerinizde ilk adımı attıktan sonra hemen bırakmaya meyillisiniz.