Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.06.07 tarihli Kova burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız. Böylece gelişmeler de sizi heyecanlandıracak. Sürpriz teklifler veya ilginç karşılaşmalar olabilir. Yaratıcı kişilerin davet veya teklifinden etkilenebilirsiniz ve yeni projeler yapabilirsiniz. Özellikle bilgisayar teknolojisini kullanan kişiler veya fazla bilinmeyen alanlara yönelik çalışmalar yapan kişilerden etkilenebilirsiniz ve siz de yenilikleri takip etmeye başlayabilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili yapacağınız araştırmalar ve çalışmalar açısından verimli bir gün...

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün, bir sosyal grubun tümüyle veya sosyal çevrenizden bir kişiyle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Üstelemek yerine herkesle yumuşak bir iletişim kurun. Böylece sorunların üstesinden de geleceksiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Mantığı ön planda tutan bir burç olsanız da, bugün hayal dünyanız ön plana çıkabilir. Bunu engellemeyin, bu dünyada gezintiye çıkaracağınız kişilere son derece keyifli bir gün yaşatabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizle olan paylaşımcı grup çalışmalarından çok kendi inisiyatifinize dönük işleri tercih ederken, kendinize ve kişiliğinize değer vereceksiniz. Sadece kendinize güveniyor, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çeviriyorsunuz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı sözlerinizin, iş birliklerinizin, planlarınızın, işlerinizin ya da anlaşmaların kısıtlayıcı taraflarından ya da çok fazla gayret gerektiren ve yıpratıcı olan yönlerinden kurtulmak için bir şeyler yapma arzusunda olsanız bile, halen o yolda çabalamanı

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşça büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal alanda, arkadaşlıklar ve gruplar içinde aktif olabilirsiniz. Geleğece yönelik olumlu beklentileriniz var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

HİSLERİNİZE yada tecrübelerinize güvenen bir yakınınız sizden yardım isteyebilir. Onu kışkırtıcı telkinlerde bulunmamalısınız.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek iş hayatınızda, eşiniz ve dostlarınızla iletişiminizde, eğitim ve yolculuklar alanında iletişim problemleri ve karışıklık yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde motivasyonunuz yükselirken, hayatınızdaki kişilerle diyaloglarınızda sakin ve anlayışlı davranmanız faydalı olacaktır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün sevdiğinizle birlikte arkadaşlarınızla size özel küçük ama etkili organizasyonlar içinde olabilirsiniz. Keyifle ve şevkle hareket etmek isteyecek ve canlanacaksınız.