Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.06.13 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız kişiler ve olaylar sizi heyecanlandıracak. Duygusal baskı hissettiğiniz durumlar olabilir ve önemsediğiniz kişiler, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorlayabilir. Olaylar karşısında direnç göstermek yerine biraz sabırlı davranın ve davranışlarınızı gözden geçirin. Meydana gelen bazı olaylar aslında sizi özgürleştirecek ve siz de kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Böylece istediğiniz halde değiştiremediğiniz bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Moralinizi yükseltin ve olaylara daha özgür bir açıdan bakmak için gayret gösterin. Sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve eski isteklerinizi hatırlayacaksınız.

Kova burcunun bugün genel durumu

Yakın ilişkilerinizde bazı gelişmeler olabilir. İnsanlar, beklemediğiniz hareketler içerisine girebilirler. Fazla üzerinde durmamaya çalışın. Birkaç gün içinde her şey normale dönecek.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Görev ve sorumluluklarınızla ilgili düşünceler ön plana çıkacaklarsa da, bunlara odaklanacak istekliliği içinizde bulamayabilirsiniz. Dinlenme isteğiniz yoğunlaşabilir. Kendinizi zorlamayın.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Girişimci ruhunuzun uzun vadelere yayılacağı başlangıçların temelini kuracaksınız. Egolarınızın yüksek olduğu bu dönemde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Artık enerjinizi doğru alanlarda kullanmayı öğrenmelisiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kendi hareket ve fikirlerinizden sorumlu olabilirsiniz. Ancak, diğerlerinin hareket ve fikirleri sizin kontrolünüz dışında.

Bu noktanın önem kazanabileceği günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eve yönelik uğraşlar ve güç gerektiren konular var. Ancak biraz daha esnek olmaya gayret etmelisiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Keyfinizin zirvede olacağı bir gün. Belkide uzun süredir bu kadar sakin ve dingin olmamıştınız. Sabrınızın iyiliklerinizin mükafatlarını almaya hazır olun.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında plan proje ve çalışmalarınız desteklenirken, yarım kalan kurslara ve eğitimlere gidebilir, takım çalışmaları, organizasyonlar ve etkinliklerde daha fazla yer alabilirsiniz. Sosyalliğinizi arttıracak olan bu dolunay zamanı seyahat edebilir, danışmanlık alabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizi teste tabi tutacak olan dolunay zamanı, aile büyükleri, patronlar, kardeşler ve yakın çevre ile iletişim konusunda agresifliğe sebep olabilirken, bu süreçte taşınmamalı, yer değişikliği planlarınızı Temmuza ertelemeyi tercih etmelisiniz. Aynı süreç ailenizle ilgili bir zorlanma habercisi iken, ev ve yerleşime dair konular ile kendi içsel dengeniz açısından daha pozitif düşünmeniz gereken, çeşitli sorunların geçici olduğunun bilincinde kalmanızın faydalı olacağı bir sürece işaret etmekte. Dolunay anında etkin olan Satürn Jüpiter Şiron üçgeni bu haftayı sakin, ılımlı ve dengeli atlattığınız takdirde, size iyileştirici enerjisini göndererek özellikle iş hayatı, sağlık ve iletişim alanınızda size fırsatlar sunuyor olacak

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür düzeldiği an itibarıyla aşkta kendinizi iyi ifade ediyorsunuz. Çocuğunuzla olan iletişiminizde de rahatlamalar görülebilir. Parasal ve riskli işleriniz için gözünüzü dört açmalısınız.