Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.06.16 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün sizi zorlayan olaylara karşı direnciniz yüksek olacak. Yaşam enerjiniz ve istekleriniz çok yüksek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Bu arada sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz fakat aynı zamanda sorumluluklarınızı yerine getirmeyi başaracaksınız. Enerjinizi yapıcı bir biçimde kullanabilirsiniz ve böylece önem verdiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Bugün yardım kurumları veya size ihtiyacı olan kişiler ile ilgileneceksiniz ve böylece kendinizi önemli hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Şehir içinde bazı kısa yolculuklarınız olabilir. Arkadaşlarınızla buluşup hoş bir mekanda dinlenebilir, kardeşlerinizi veya kendinizi kardeşiniz kadar yakın hissettiğiniz kişileri ziyaret edebilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Geleceğinize odaklanıp yapmayı planladığınız hamleleri gözden geçirmeniz mümkündür. Farklı bir yaklaşım belirleyip, önceki kurgularınızda değişikliğe gitmeniz de günün ana konusu olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, güçlü enerjiniz sayesinde tüm engelleri kısa sürede aşıyorsunuz. Kendinizle ilgili tenkitlere karşısınız. Aykırı davranışları olan kişileri tenkit etmenin bir anlam teşkil etmeyeceğini bilmeli ve fikir vermek dışında olaylara çok fazla karışmamalısınız. Moralinizin çabuk bozulması halinde kendinizi hasta gibi hissediyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı alanlarda kendi bildiğiniz yoldan ilerlemekte kararlı görünüyorsunuz, ama ne yaptığınız kadar nasıl yaptığınızın da çok önemli olduğunu unutmamanız gereken günler.

Günlük işlerinizi veya üzerinde uğraştığınız işleri ele alırken uzun vadeli düşünmelisiniz. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda aceleci tavırlar sergileyeceğiniz zamanlar var. Kendinizi ifade ederken kolayca risk alabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerde huzursuz ifadeler tartışmalara neden olabilir. Gün içinde yapacağınız harcamaları abartmamaya çalışın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi, duygularınızı ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyebilir, ilişkilerde enerjinizi tam olarak ortaya koyarak, yapmak istediklerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Partnerinizle etkili iletişim kurabileceğiniz bugün, eğitimler ve seyahatlerden de fayda görebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile ilişkileri ve özel hayatınızda geçici problemler ve mesafeli yaklaşımlara açık bir zamandan geçeceksiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, sporsal faaliyetleriniz ve aktiviteleriniz artabilir. Aşk hayatınızda hırslı, sabırsız ve istekli olacaksınız. Bu tavrınız zaman zaman parlamalara ve öfke çıkışları yaşamanıza neden olabilir.