Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.06.23 tarihli Kova burcu yorumu

Keyifli olduğunuz bir gün. Bugün sevdiğiniz işler ile ilgilenecek ve dostlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapacaksınız. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve davetleri duygularınızı değiştirmenize yardımcı olacak ve üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusundan uzaklaşacaksınız. Bu arada farklı çevreler ve değişik insanlar ile tanışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bilim kurgu filmleri ve fantastik romanlar daha çok ilginizi çekecek.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sessizlik ve sükunet isteyeceğiniz bir gündesiniz. Arkanıza yaslanıp dinlenmek isteseniz de bazı düşünceler zihninizi kurcalayabilir. Kendinizi, bunları zihninizde tartarken bulabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Beklentilerinizle ilgili olarak iyimser süreçler hayal edebilirsiniz. Gelişmeleri doğru değerlendirmelisiniz ki sonuçlar hakkında da doğru değerlendirmelerde bulunabilesiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Ay'ın bulunduğu konum, aile ilişkilerinize daha fazla özen göstermenize neden olacaktır. Onlara sürpriz bir ziyaret yaparak, birlikte paylaşım ortamları yaratmayı başarıyorsunuz. Kısa yolların ve küçük seyahatlerin güncellik kazanması sonucunda, yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler tıkandıkları ya da yetersiz oldukları konuları size yükleme ve bazı işleri göreviniz haline getirme konusunda alışkanlık kazanmış olabilirler.

Eğer, bu konudan rahatsızsanız, bu durumdan kurtulmanızı sağlayacak işaretler yüzünü gösterebilir veya farklı seçenekleriniz olduğunu görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım gibi, bugün de kararsızlıklar, dalgınlıklar, unutkanlıklar, yanlış anlaşılmalar, yanlışlıklar, çabuk kandırılma, yanıltma veya yanıltılma türünde etkilere açık olduğumuz bir gündeyiz. Karşımızdaki kişiye anlayışlı davranabilmek için çok fazla çaba harcamamız gerekebilir. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sizi krize sokan konulara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Ortaklı konular gündeminize gelebilir. Finansal konuları ihmal etmeyin. Hatalı vereceğiniz kararlar sizi birçok yönden bağlayabilir. Kendinizi ifade etmeye çalışırken daha fazla öfkeleneceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Gün içinde akışta kalmaya çalışın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İlişkinize kimseyi karıştırmayın. Bu konularda yapılan her farklı yorum içinde bulunduğunuz sorunlu durumu daha da çıkmaza götürebilir...

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ev ve yerleşime ait işleriniz ve aile ilişkilerinizde geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde bu etkinin geçmesinin ardından sevdiklerinizle ev ortamında keyifli etkinlikler düzenleyebilir, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi yanıltabilir. Sahip olduklarınız konusunda gözden kaçırdığınız şeyler olabilir. Parasal konularda şartları birkaç kez gözden geçirin.