Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.08.03 tarihli Kova burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve içinizden yükselen kuvvetli arzular sizi harekete geçirecek. Cemiyet hayatınızından olan bazı kişiler ile haberleşebilirsiniz ve alacağınız davetler keyfinizi yerine getirecek. Çeşitli davetlere gidebilir ve bulunduğunuz ortamda karşılaşacağınız kişiler ile keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Bu arada eski günleri ve yaşadığınız olayları hatırlamanız mümkün. Fakat duygularınız fazla derinleşmeyecek ve kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız bazı haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir ve küçük ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar olabilir.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün, bir sosyal grubun tümüyle veya sosyal çevrenizden bir kişiyle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Üstelemek yerine herkesle yumuşak bir iletişim kurun. Böylece sorunların üstesinden de geleceksiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Geleceğinize odaklanıp yapmayı planladığınız hamleleri gözden geçirmeniz mümkündür. Farklı bir yaklaşım belirleyip, önceki kurgularınızda değişikliğe gitmeniz de günün ana konusu olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygu dolu bir gün sizi bekliyor. Karşılaştığınız olaylar karşısında alıngan bir tablo ile yaklaşabilirsiniz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bu günde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz. Üslerinizin size sunduğu güvenlik duygusunu, büyük bir sorumluk içinde üstleneceksiniz. Aklınıza gelen ilginç düşünceler için fazla beklemeyin.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hayatın akışında yer alan beklenmedik, ani gelişmeleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz.

Ancak, bu sefer, en başta sürpriz gibi görünen gelişmeler veya planlarda yapılması gereken değişiklikler sizin açınızdan yararlı sonuçlar doğurabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konularda gereksiz cömert ve dağınık olmaktan sakının. Ancak yeteneklerinizi daha iyi kullanmak da elinizde.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kader Çarkı... Kaybetme korkusu ile devam ettiğiniz hiçbir işte başarılı olamazsınız. Risk almaktan kaçmamalısınız

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde hayatınızdaki kadın figürlerle anlaşmakta zorlanabilir, dedikodu ve yanlış iletişimden yana sıkıntı yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında içsel gücünüzü geri kazandığınız, motive ve ilişkilerde beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizde ve toplumsal işlerinizde yolunda gitmeyen olayları incelediniz, artık bunlardan çıkardığınız sonuç- larla ilerlemeye başlıyorsunuz. Bugün itibarıyla bu sonuçlar sizi güzel ve etkili bir şekilde parlatabilir.1 AĞUSTOS 2015 KOVA BURCU YORUMKendi alanlarınıza yöneleceğiniz, kendi isteklerinizi yerine getirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bakış açılarınız aynı değil. İlişkilerinizde hassaslıklar oluşabilir.31 TEMMUZ 2015 KOVA BURCU YORUMHayatınızla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. Vereceğiniz özgür ve biraz da bencil kararlar sevdiğiniz insanın hoşuna gitmeyebilir. Onun kararları sizin hayatınızı da etkileyecek.