Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.08.08 tarihli Kova burcu yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi keyifli hissedeceksiniz ve güne rahat başlayacaksınız. Kafanız karışık olsa bile olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz. En azından kafanızı karıştıran konu ile ilgili bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Tabii düşüncelerinizi değiştirmek pek kolay değil. Fakat karşılaştığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişiler ile karşılaşacaksınız. Öncelikle itiraz edebilir ve hatta değersiz bulabilirsiniz. Üstelik daha önce değer verdiğiniz kişiler gözünüzden düşmüş olabilir. Fakat sizi destekleyen kişilere karşı davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Dikkatiniz dağınık olabilir fakat zihin faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ve çok çeşitli şeyleri aynı zamanda düşünebilirsiniz ve bu arada önemli sözleri veya evrakları unutabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sessizlik ve sükunet isteyeceğiniz bir gündesiniz. Arkanıza yaslanıp dinlenmek isteseniz de bazı düşünceler zihninizi kurcalayabilir. Kendinizi, bunları zihninizde tartarken bulabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Beklentilerinizle ilgili olarak iyimser süreçler hayal edebilirsiniz. Gelişmeleri doğru değerlendirmelisiniz ki sonuçlar hakkında da doğru değerlendirmelerde bulunabilesiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşk duygularınızı yoğun bir şekilde hissedecek ve partnerinizin güçlü özelliklerinden etkileneceksiniz. Sevdiğiniz kişinin tam bir bağlılık bekliyor olmanız, onu ve sizi farklı bir sunuma sürükleyebilir. Rol yapmadan onu sınamalı ve düşüncelerinizi aktarırken, sözlerinizi direk bir şekilde kullanmalısınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýyi geçinmek, ilgilenmek ya da sevginizi göstermek durumunda olduğunuz kişiler sadece hak edenler olmalı.

Sevginizi veya ilginizi hak etmeyn kişilerle aranıza mesafe koyma ve sizden ilgi ve sevgi bekleyen güvenilir kişilere zaman ayırma günleri. Bu kişileri birbirinden ayırmak zor olabilir, dikkatli hareket etmelisiniz. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün uyumlu enerjiler ve size destek getiren imkanlar var. Yeniliklere açık durarak şansınızı arttırabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ufacık sebeplerden dolayı aile içinde fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ortak noktada birleşmesseniz sorun düşündüğünüzden büyük olabilir.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi dinlendirebileceğiniz pozitif ortamlarda yer almalı, iletişim konusunda sakin bir tavır benimsemelisiniz. Ruhunuzu dinlendirecek enerji çalışmaları ve meditasyonlardan faydalanabileceğini bugün, arkanızdan konuşulan bir takım konuları da öğrenebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Değişik yerler görme isteğiniz bugün çok yüksek olacak ve hayata daha keyifle yaklaşacaksınız. Herkesi kontrol etmekten vazgeçerseniz hayat size daha rahat görünebilir.