Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.08.11 tarihli Kova burcu yorumu

Duygularınızın yoğun olacağı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve eski dostlukları, geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Hatta eski korkularınızı hatırlamanız mümkün ve şimdi duygunuzun değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. Bilincinizin derinlerinden yükselen cesareti hissedeceksiniz ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Değiştirmek istediğiniz halde şimdiye kadar bir türlü başaramadığınız alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Beslenme alışkanlığınızı veya tarzınızı değiştirebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün, dış dünyadaki her türlü etki ve titreşimleri özümseyen, hassas bir yapıya bürünebilirsiniz. İnsanların his ve dürtüleri de aynı yoğunlukta iç dünyanıza yansıyabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Özgüveninizin artacağı ve bunun da hayatınıza olumlu şekilde yansıyacağı bir döneme giriyorsunuz. Bir başarı yakalamanız ve ileriki günlerde bunun sayesinde öne çıkmanız mümkündür.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Jüpiter ve Venüs karşıt burcunuzda yaptığı kavuşum, içsel enerjinizin yükselmesine neden olacak. Bazı yolculuklar ve yüksek idealler gündeme gelecektir. Algılama gücünüzün en yüksek olduğu bir gün. Çevrenizde olup biten olaylara isteseniz de, kayıtsız kalamıyorsunuz. Hafta sonu olabilecek olaylar için bugünden kendinizi şartlamayın.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yapmanız gereken düzenlemeler var. Bazı konularda ilerleme sağlamak ya da bazı planlar yapmak istiyorsanız dikkatli ve detayları hesaplayarak ilerlemeniz gerekiyor.

Yağ ve lastik kontrollerini yapmadan uzun yola çıkmak akıllıca olmayacaktır sonuçta. Öyle değil mi? Keyifli, yeni şeyler denemeye, sürprizlere veya yenilikler yapmaya açık bir günlerdeyiz. Aynı zamanda Yengeç burcunda bulunan Mars, bu haftadan itibaren 25 Eylül tarihine kadar Aslan burcuna geçiyor ve tüm burçların farklı farklı alanlarda kendisini daha açık, net, dürüst olarak ortaya koymasını sağlamakla kalmayıp, bu durum için gerekli enerjiyi de yaratıyor. Herşeyden sonuna kadar keyif almak ve fayda sağlamak isteyeceğimiz, kafamıza koyduğumuz konularda sınır tanımayacağımız bir sürece giriyoruz. Tembellere özellikle duyurulur!

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işlerinizde çözülmeler meydana gelebilir. Sakin kalamaya özen gösterin. Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Sizi bağlayan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bugün bazı konularda karar almak için uygun bir gün olmayabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Aşıklar... Aşk hayatınızda var olan problemleri çözdüğünüz ve ilişkinizdeki mutluluk çıtasını yükselttiğiniz günün içindesiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca patronlarınız, aile büyükleriniz ve kurumlarla ilgili problemlere açık bir enerjiden geçerken, toplum içinde kendinizi nasıl ifade ettiğinize özen göstermelisiniz. Ruhunuzu dinlendirmek, ev ve aile ortamına zaman ayırmak için ideal bir zamandasınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta başı keyfiniz yerinde olacak. Uzak akrabalarınızın yaşadığı sıkıntılara ortak olmak isteyebilirsiniz. Planladığınız bir seyahatle ilgili sorunlar çıkarsa kendinizi fazla üzmeyin.