Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.08.14 tarihli Kova burcu yorumu

Güne farklı bir heyecan ile başlayacaksınız. Zihinsel faaliyetinizin hareketli oldugu bir dönemdesiniz ve eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Daha önce görmek istemediğiniz kişiler karşınıza çıkabilir ve duyduklarınız kafanızın karışmasına neden olabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Bu arada birlikte çalıştığınız kişiler ve iş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeseniz iyi olacak. Öğleden sonra alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınız derinleşebilir. İlişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Dışarıda geçirdiğiniz süre içinde yaptığınız harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Eğer parayı hiç düşünmeden harcarsanız, eve döndüğünüzde sandığınızdan daha ileri gitmiş olduğunuzu görebilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Dışarıda geçirdiğiniz süre içinde yaptığınız harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Eğer parayı hiç düşünmeden harcarsanız, eve döndüğünüzde sandığınızdan daha ileri gitmiş olduğunuzu görebilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İstemediğiniz konuları, yeniden düzenlemek için girişimlerde bulunacaksınız. Hiç beklemediğiniz maddi kaynaklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yani, finansal fırsatlar sizi takip edecek. Güçlü olan aile ilişkilerinizi daha da iyi hale gelecek, mutluluk dolu günler yaşayacaksınız. Bu aile içi uyumunuz sizin yaşam motivasyonunuz arttıracak.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Zarafetinizi korumalı, sabırlı olmalı ve çevrenizdeki kişilere şefkatle yaklaşmalısınız.

Bu tavırlar arkadaş kazanmanızı ya da mevcut arkadaşlıklardaki sorunları çözmenizi sağlayabileceği gibi, bazı pazarlıklar söz konusuysa kazançlı çıkmanıza da yardımcı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatlerinden sabah saatlerine kadar kısmen gergin etkiler devredeydi veya şanssızlıklar yaşanabilir, ama gün içerisinde alışılmadık deneyimlere açık, yenilikler ihtiva eden ve heyecan verici saatlerde olacağız. Neptün faktörü öğle saatlerine kadar kararsızlıkları, dalgınlıkları, isteksizlikleri veya yanılma, yanlış kararlar alma riskini arttırabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren ve yarın gün boyu ise, otorite konumundaki kişilerle(yönetici, baba, öğretmen v.b) ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir, bu kişilerle ilişkileri yenileyebilir veya bu kişilerle ilgili sürpriz haberler alabiliriz. Yaratıcılığımız ve alışılmadık şeyler deneme isteğimiz yaşam motivasyunumuzu da arttıracaktır birkaç gün boyunca. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gündeminizi ikili ilişkileriniz oluşturabilir. Bireyselliğinizi ortaya koymak için yeni fikirler üzerinde durmak size iyi gelecektir. Sabah saatlerinde farklı düşünceler içinde olabilir, daha farklı davranmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra ilişkileriniz netlik kazanabilir. Hukuksal konularla ilgili işi olanlar da yeni koşullar içinde olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Şeytan... İnatçı ve haris kişiler çevrenizde oluşabilir. Buna dikkat ettiğiniz sürece tehlike yok. Ama iyimserliğiniz ön planda olupta tüm sırlarınızı açıklarsanız vay halinize.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla yakın çevrenizle beraber ortak, esnek ve farklı hareket edebilirsiniz. Maddi konularda hızlı ve düşüncesiz kararlar almayın, yanılma ihtimaliniz çok yüksek.