Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.08.17 tarihli Kova burcu yorumu

Karmaşık duygular ve içsel çatışmalar hissedebilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Hem kendinizi, hem de anneniz ve babanız ile ilgili duygularınızı gözden geçirebilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar bilincinizin derinlerinde gizli kalmış olayları hatırlamanıza neden olabilir. Hatta unutulmuş arzular ve istekler uyanabilir. Maddi baskılar olabileceği gibi büyüklerinizin davranışlarını da baskı olarak algılayabilirsiniz. Aslında meydana gelen olaylar, alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Hayata bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, sizi zorlayan durumun da değiştiğini göreceksiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sevgi ilişkiniz günün ana konusu olacaktır. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda güzel bir uyum doğması günün ana konusu olabilir. Duygusal konuları da sorunları da son derece sakin bir biçimde tartışabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bu günlerde, uyumu öne çıkartan yaklaşımlardan uzaklaşmayın. Kendi fikirlerinizi zorla kabul ettirmeye çalışmaktan kaçının. Olumlu iletişimler ve ikna kabiliyetiniz sayesinde zaten dediğinizi yaptırabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş karşıt burcunuzda ilerliyor ve kişiliğinizle duygusal ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler kafanızın karışmasına neden oluyor. Geçmişe bakmaktan hoşlanmıyorsunuz. Geleceğe ait planlar yaparken, o kadar hızlı karar değiştiriyorsunuz ki, sevdiğiniz kişinin bile hakkınızda kuşku duymasına sebep oluyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı aksilikler, engeller ya da belirsizlikler söz konusu olsa bile, bu durum sadece doğru yolda olduğunuzun bir göstergesi olabilir.

Açık bir yol tanımıyla uzun yol alabilir ve istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Resmi ve kurumsal işlerle uğraşabileceğimiz, detaylı işlere yatkın, sistemli hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Gün, doktor randevuları, sağlık başlıklı işler, muhasebe, bilgisayar işleri için uygundur. Mide hassasiyetleri yaşanabilir. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Ortaklı konularda güven arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni şeyler ortaya koymak isteyebilirsiniz. İşlerinizi olgunlaştırmak için çaba sarf edeceksiniz. Maddi işlerinizde yenilenmeye gidebilirsiniz. Banka ile ilgili konuları ihmal etmeyin.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Günaha Çağrı... Ailenize karşı duygusal bağınız yüksek. Sükunetle olayları gözlemlemeniz gerektiği yerde sinirlisiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile arkadaş çevrenizle keyifli etkinliklere katılabilir, iş hayatınızda organizasyonlar ve toplantılarda yer alarak kendi düşüncelerinizi, yeteneklerinizi ve iletişim gücünüzü en iyi şekilde sergileyerek insanları etkileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile özel hayatınızda partnerinizle davetlere katılabilir, olumlu iletişim kurabilir ve bekarsanız yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftaya ödemelerin söz konusu olduğu işlerle başlıyorsunuz. Üreteceğiniz çözümler uzun soluklu olabilir ve ne yapılması gerektiğini bileceksiniz. Partnerinizle sürtüşmeleriniz sizi zorlayabilir. Şans sizden yana olacak.